Netflix zaprasza na Mistrzostwa Świata w Masturbacji

Nadchodzą pierwsze na świecie Mistrzostwa Świata w Masturbacji i Netflix nie boi się nazwać waszego przyrodzenia po imieniu – oto promocyjny film o fallusie, ekhm.. serialu i grze od „Big Mouth”.

Netflix i Big Mouth prezentuje Hand Masters - Pierwsze na Świecie Mistrzostwa w Masturbacji

Jeśli kojarzycie serial Big Mouth na Netfliksie, to takie słowa jak fallus, lubirąsia, masturbacja czy trzepanie itp. nie są Wam obce. Teraz serwis Netflix zaprasza na pierwsze Mistrzostwa Świata w Masturbacji promując wydarzenie i grę mobilną w Facebook Messengerze o nazwie  Hand Masters z bohaterami serialu Big Mouth.

Przypisek PS Nie tylko dla samców. nie jest przypadkowy, a zaraz dowiecie się dlaczego?

Oczywiście całe mistrzostwa i wydarzenie mają humorystyczny charakter i wszystko stworzono na potrzeby promocji serialu animowanego dla dorosłych „Big Mouth”. A oto co możemy się dowiedzieć z poniższego wideo zatytułowanego „Czempiony Rąsi” (oryg. Hand Masters).

Po pierwsze poznajemy definicję słowa Fallus ~ (łac. phallus) – narząd kopulacyjny samców oraz niezliczoną ilość synonimów, między innymi potoczne nazwy tego ważnego narządu: drążek, bolec, koń, kapucyn, pędzel, ptak, parówa, pyta, pytong, flet, fujara, laska, mały ale wariat, ?, ogór, ?, bakłażan

Przeczytaj także: „Big Mouth” – niezręczne czasy dojrzewania na Netflixie

Ale jak dowiadujemy się z tego edukacyjnego filmiku: penis, pisior, pręt, pistolet, rodżer, brajan (serio?!), dżon, wacek, wróbel, wróbelek, wróbeleczek, wielkolud, dzida, ku*tas, wielki chuuu**,armata, przyrodzenie, palma, kiełbacha, boczek, smoczek, boa, agent, sztywniak, ding dong, maczuga, lubirączka..

Big Mouth – Hand Masters

Na koniec twórcy serialu zachęcają do nazwania własnego sprzętu i zostania czempionem rąsi podczas Pierwszych Mistrzostw Świata w Masturbacji… Serio… zawody sprzętem trzepania na Facebooku i Messengerze. uczestnicy mogą trzepać smartfonem lub tabletem. Jak? Należy odpalić Messengera i wybrać grę mobilną BIG MOUTH – Hand Masters i poruszać swoim urządzenie w górę i w dól… na punkty solo lub grupowo ze znajomymi.

Na taką promocję może pozwolić sobie tylko Netflix, który ma w swoim zestawie tego typu materiał.

źródło: Netflix Polska
Wszystkie nazwy i cytaty zaczerpnięte są z filmu promocyjnego