Będzie drugi sezon serialu „Szkoła dla elity”

Hiszpański serial „Elite” (pol. „Szkoła dla elity”) będzie miał kolejny sezon, który pojawi się na Netfliksie!

„Szkoła dla elity” (Elite) Netflix

Hiszpańska Zeta Audiovisual zapowiedziała wyprodukowanie dla serwisu Netflix drugiego sezonu „Szkoła dla elity”. Choć premiera pierwszego sezonu odbyła się zaledwie kilka dni temu, serial juz doczekał się pozytywnych recenzji i dobrego odbioru widzów na całym świecie.

Nieprzesłodzony serial o nastolatkach z elitarnego hiszpańskiego liceum w Las Encinas, to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o tę grupę docelową. Opowiada o zawiłych historiach i rozterkach uczniów w najbardziej ekskluzywnym liceum w Hiszpanii, którego uczniowie należą do zamożnych rodzin, oprócz trójki robotniczych dzieci, które właśnie dostały stypendium do tej szkoły.

Przepaść klasowa i kulturowa wywołuje eskalację serii konfrontacji, których kulminacją jest morderstwo – resztę musicie zobaczyć już sami!

Serial został stworzony przez hiszpańskich scenarzystów Carlosa Montero i Darío Madrona. A drugi sezon jest już potwierdzony i pewny, choć nie znamy żadnych szczegółów. W serialu z pewnością rozpoznacie bohaterów z serialu „Dom z papieru”!

Zanim będzie można obejrzeć drugi sezon możesz obejrzeć osiem odcinków pierwszej serii na Netfliksie:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

Plakat serialu:

Plakat serialu „Szkoła dla elity”
Plakat serialu „Szkoła dla elity”

źródło: Netflix