Dziewczyny z Litchfield zapraszają na 7. ostatni sezon OITNB

Serial „Orange Is the New Black” zakończy się 7. sezonem, którego premierę Netflix zapowiedział na 2019 rok.

Zapowiedź 7. sezonu serialu „Orange Is The New Black”

Aktorki serialu „Orange Is the New Black” ogłosiły w bardzo emocjonalnym wideo, że nadchodzący siódmy sezon serialu Netflixa będzie zarazem ostatnim spotkaniem z ulubionymi więźniarkami.

„Będę tęsknić za graniem i życiem na krawędzi jednej z najbardziej przełomowych i oryginalnych i kontrowersyjnych serii tej dekady” mówi Kate Mulgrew, która gra Rudą (Red) w filmie.

Zdobywca nagrody Emmy, Uzo Aduba, dodaje „Jestem bardzo wdzięczna za czas zabawy, wiedzę, przyjaźnie, miłość, rodzinę, którą wspólnie stworzyliśmy.”

Stworzony przez Jenji Kohan i oparty na pamiętniku Piper Kerman o tej samej nazwie serial Orange Is the New Black początkowo skupiał się na postaci Piper Chapman (Taylor Schilling) po tym, jak została skazana na karę więzienia za zbrodnię, którą popełniła 10 lat wcześniej. Jednak seria szybko rozszerzyła swoje wątki i stała się historią kilku bohaterek, które były współwięźniarkami w Litchfield Penitentiary.

W ostatnio wydanym 6. sezonie serialu OITNB, który został wydany tego lata, kobiety z Litchfield zostały przeniesione do Maxa – więzienia o rozszerzonym rygorze bezpieczeństwa. Jak obiecuje w zwiastunie wideo Aduba, siódmy sezon nas nie zawiedzie i szybko go nie zapomnimy – mamy dostać wszystkiego w podwójnej dawce! Już nie mogę się doczekać!

Zobacz zapowiedź 7. sezonu serialu:

Poniżej znajdziesz linka do wszystkich dotychczasowych sezonów serialu – jeszcze masz sporo czasu, żeby nadrobić poprzednie odcinki!

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska