Nieoficjalna koncepcja mobilnego systemu iOS 13

Jedna z pierwszych nieoficjalnych koncepcji mobilnego systemu operacyjnego iOS 13 zawiera odnowiony ekran główny, ulepszone funkcje wielozadaniowości, tryb ciemny i wiele innych…

iOS 13 (Jacob Rendina Concept)
iOS 13 (Jacob Rendina Concept)

W nowym systemie iOS 12 Apple skupiło swoją uwagę przede wszystkim na tym, aby system operacyjny był bardziej stabilny, poprawiając jego ogólną wydajność na starszych urządzeniach.

Wydaje się być niemal pewne, że nowy iOS 13, który pojawi się w przyszłym roku (niekoniecznie pod taką nazwą) powinien dostać kilka ulepszeń nie tylko wydajnościowych ale także funkcjonalnych, w tym odświeżony startowy ekran główny.

Podczas gdy Apple nie zamierza jeszcze niczego zdradzać na temat systemu iOS 13, możemy oczywiście snuć przypuszczenia jak będzie wyglądać następna wersja iOS-a. Tak właśnie zrobił Jacob Rendina, tworząc swoją koncepcję systemu iOS 13.

Przeczytaj także: Koncepcja iOS 12 z nowymi ciekawymi funkcjami [wideo]

W przeciwieństwie do innych szalonych koncepcji, jego projekt systemu iOS13 wprowadza pewne praktyczne zmiany, w tym:

  • ulepszony ekran główny,
  • ulepszone funkcje wielozadaniowości, w tym uruchamianie dwóch aplikacji obok siebie na iPhone’ie XS,
  • możliwość blokowania poszczególnych aplikacji,
  • i wiele innych.

Niektóre z często poszukiwanych funkcji, takich jak tryb ciemny, Always On Display i wsparcie dla wielu użytkowników, są również przewidziane w jego koncepcji iOS 13.

Oczywiście jest to tylko nieoficjalna koncepcja i jest mało prawdopodobne, że zobaczymy wszystkie zmiany przewidziane w koncepcji w ostatecznej wersji systemu iOS 13. Z drugiej strony, Apple może nawet wdrożyć pewne rzeczy lepiej niż to, co przewidział twórca w swojej wizji iOS-a 13.

Co sądzisz o tej koncepcji systemu iOS 13 i jakie nowe funkcje chciałbyś zobaczyć w przyszłym wydaniu? Daj znać w komentarzu.

źródło: iPhoneHacks