Piffle to urocza gra arkadowa od Hipster Whale

Twórcy Crossy Road wydali nową grę mobilną zatytułowaną Piffle, w której zakochają się nie tylko wielbiciele kociaków i łamigłówek!

Piffle od Hipster Whale

Nie ulega wątpliwości, że studio Hipster Whale jest najbardziej znane ze swojej niezmiernie popularnej, gry arkadowej pt. Crossy Road, ale czy wiesz, że to ta sama firma, która stworzyła Pac-Man 256 i Shooty Skies? To solidny dorobek, który mówi sam za siebie. Zastanawiasz się, co studio robiło, odkąd Disney Crossy Road pojawiło się w sklepie z aplikacjami w 2016 roku? Pracowano nad Piffle, uroczą grą logiczną, która łączy w sobie popularną grę z serii Bust-a-Move.

Jak widać w poniższym zwiastunie gra jest rzeczywiście przerywaną grą typu multi-ball z łamigłówkami w stylu Kawaii (podobną do gry Ketchapp’s Ballz). Na szczycie każdego etapu znajdują się ponumerowane klocki. Twoim zadaniem jest usunąć je, strzelając do tych bloków uroczymi kulami Piffle.

W przeciwieństwie do większości tego typu gier, możesz wybrać miejsce, w które strzelasz piłkami. Pozwala to nie tylko na strategiczne wyrównanie ujęć, ale także na wygodne zbieranie wielu kulek Piffle rozrzuconych na każdym etapie. Jeśli chodzi o kule Piffle, im więcej ich zbierzesz, tym więcej możesz ich strzelać.

Przeczytaj także: Gra mobilna „Euclidean Skies” już w przedsprzedaży na iOS-a

W grze znajdują się oczywiście zakupy, aby zmonetyzować produkcję. Niestety zakupy w aplikacji sięgają nawet 99,99 USD za pozycję. Te IAP są głównie używane do paczek na monety, a te monety mogą być używane do pomocy w tworzeniu nowych kulek Piffle.

https://youtu.be/0mbkFjEOUoU

Gra mobilna Piffle od Hipster Whale, w swej istocie, może być zabawnym tytułem. Ten uroczy motyw powinien przypaść do gustu każdemu.

Podobnie jak większość darmowych gier, wszystko zaczyna się od łatwego poziomu, ale kiedy się trochę postarasz, odkryjesz, że późniejsze poziomy są bardzo trudne do przejścia bez jakiejś płatnej pomocy… Przypuszczam, że tego można było się spodziewać, ale na pewno marnuje potencjał tego tytułu…

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Hipster Whale via Android Police