Airtame 2 to druga generacja urządzenia od duńskiego startupu!

W ciągu ostatnich 4 lat duński startup Airtame stał się liderem w świecie bezprzewodowego interfejsu HDMI – teraz uruchamia drugą generację swojego produktu Airtame 2.

Airtame 2 (zegary świata na monitorze)

Airtame to duński startup, który produkuje bezprzewodowe rozwiązania HDMI dla sektora biznesowego i edukacyjnego, ogłosił wprowadzenie na rynek swojego sprzętu drugiej generacji – Airtame 2.

Firma istnieje od 2014 roku, kiedy to wystartowała z rekordową kampanii crowdfundingową i misją usuwania kabli w biznesie i edukacji. Nowy produkt zapewni znacznie więcej niż dostarczenie rozwiązania bez kabli, cyfrowe oznakowania i integrację aplikacji.

Podczas gdy Airtame pierwszej generacji było głównie rozwiązaniem dublowania ekranu, Airtame 2 zamieni puste ekrany w inteligentne, oparte na współpracy wyświetlacze.

Naszym celem związanym z Airtame było początkowo po prostu pozbycie się kabli w organizacjach, firmach i szkołach – mówi Brian Kyed, CPO i współzałożyciel Airtame. — Zdaliśmy sobie sprawę, że w tej kwestii jest znacznie więcej do zrobienia. Po latach rozwoju produktu i opinii użytkowników, z dumą dostarczamy Airtame 2, który nie tylko usuwa kable, ale pomaga lepiej korzystać z ekranów.

Airtame 2 będzie kosztował 399 USD za urządzenie, a w porównaniu do urządzenia pierwszej generacji oferuje 4x więcej pamięci RAM, 200% wzrost zasięgu bezprzewodowego, intuicyjną diodę LED i gniazdo blokady Kensington dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Airtame 2 Airtame 2

Niedawno Airtame otrzymał dotację unijną w wysokości 1,15 mln euro za pośrednictwem programu Horizon 2020. Firma ogłosiła niedawno, że sprzedała ponad 100 000 urządzeń i podwojono przychody już dwa lata z rzędu!

Wysyłki Airtame 2 rozpoczną się 24 października 2018 r. w UE i USA.

źródło: informacja prasowa