Jak oglądać online konferencję Made by Google 2018?

We wtorek 9 października 2018 r. odbędzie się konferencja Made by Google 2018 podczas której firma zaprezentuje nowe urządzenia: Pixel 3, Home Hub – sprawdź jak oglądać na żywo w internecie?

Made by Google 2018 (9 października 2018 r.)

Po kilku miesiącach ciągłych przecieków, we wtorek 9 października 2018 roku Google wreszcie zaprezentuje swojego smartfona Google Pixel 3 i 3 XL, Google Home Hub, Pixel Slate i inne nowe urządzenia. Konferencja Made by Google 2018 rozpocznie się o 11:00 czasu EST (czyli o 17.00 czasu polskiego, ale już od 16.40 będzie dostępny streaming).

Zobacz, jak oglądać transmisję konferencji na żywo w internecie:

Podobnie jak w 2016 i 2017 r. konferencja Made by Google będzie transmitowana w całości na oficjalnym kanale wydarzenia na YouTube’ie.  Po przejściu na stronę z transmisją można się zarejestrować, aby otrzymać przypomnienie o transmisji – player z transmisją zamieściłem również na dole tego wpisu.

Warto zauważyć, że wygląd kanału został zaktualizowany i zamieszczono różowo-piaskowy baner, który jest możliwym ukłonem w strone nowego wariantu kolorystycznego smartfona Pixel 3. Po raz kolejny widzimy na nim napis „stay tuned” oraz trójkę „3”.

Transmisja oficjalnie rozpocznie się o godzinie 16:40 czasu polskiego, a Google prawdopodobnie zapełni go muzyką i ujęciami z miejsca wydarzenia. Google będzie transmitować wydarzenie także na Twitterze.

Zrzut ekranu z oficjalnego kanału made by Google na YouTube'ie
Zrzut ekranu z oficjalnego kanału made by Google na YouTube’ie

Pixel 3 i Pixel 3 XL mają zadebiutować na wtorkowej imprezie, wraz z Google Home Hub i odświeżonym Chromecastem 3. generacji z ulepszonym Wi-Fi i Bluetoothem. Mówi się, że Pixel Slate oparty jest na Chrome OS, a być może pojawi się także Pixelbook 2. Wreszcie, Google może również zaprezentować nowego Asystenta Pixel Buds.

Oglądaj poniżej konferencję Made by Google 2018 na żywo 9 października 2018 r. od 17.00:

O wszystkich nowościach przeczytasz także u mnie w serwisie jutro po wydarzeniu.