Samsung zapowiada wydarzenie „4x fun” Galaxy na 11 października

Firma Samsung zapowiedziała tajemnicze wydarzenie „4x fun Galaxy A event”, które odbędzie się 11 października 2018 roku, czego możemy się spodziewać?

4x fun Galaxy A Event (11.10.2018)

Samsung pokazał w tym roku juz sporo nowych urządzeń. Pojawił się już nowy flagowiec Galaxy S9 oraz S9+, większy phablet Note9 oraz smartwatch Galaxy Watch. Mimo to, już 11 października zostanie odsłonięte kolejne nowe urządzenie, niewątpliwie powiązane z rozrywką i zabawą – poznamy nowego Galaxy A.

Na stronie internetowej firmy czytamy, że najnowsze urządzenie Galaxy A firmy Samsung oferować będzie więcej sposobów na wyrażenie siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Już w czwartek 11 października 2018 roku o godzinie 11.00 czasu polskiego firma wprowadzi nowego smartfona Galaxy A.

Całe wydarzenie będzie transmitowane online i będzie można obejrzeć je na żywo za pośrednictwem strony internetowej Samsunga oraz na YouTube’ie.

Chociaż nie możemy powiedzieć z całą pewnością co będzie wyróżniało Samsunga Galaxy A, ale tytuł zaproszenia brzmi, jakbyśmy mieli zobaczyć smartfona z czterema kamerami. Czy będzie on częścią flagowej serii Galaxy S, czy też Samsung wprowadzi duże funkcje aparatu do jednej ze swoich linii środkowych? Kto wie.

4x fun - Galaxy A (oglądaj transmisję online)

Przekonamy się już za niecały miesiąc!

źródło: informacja prasowa Samsunga