Apple będzie pierwszy raz streamować konferencję na Twitterze

Konferencja firmy Apple, podczas której zobaczymy nowe modele iPhone’a z 2018 roku będzie po raz pierwszy transmitowana także na Twitterze.

Apple Special Event 9/2018 godz. 19.00 na Twitterze

Apple oferuje swoim fanom coraz więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej, aby móc usłyszeć i obejrzeć wszystkie nowości związane z iPhone’ami z 2018 roku. Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie 12 września 2018 r. (o godz. 19.00 czasu polskiego) będzie transmitowane na żywo także na oficjalnym kanale @Apple na Twitterze.

Apple ogłosiło we wpisie na oficjalnym profilu na Twitterze, że całą prezentację będzie można oglądać na tej platformie. Wszystko, co musisz zrobić, aby oglądać konferencję Apple’a przez Twittera, to polubienie poniższego tweeta, aby otrzymać powiadomieni o transmisji online.

Użytkownicy Twittera będą mogli także zapoznać się z serią tweetów i zdjęć, które będę udostępniane podczas transmisji Apple Special Event 2018 na żywo. Apple po raz pierwszy będzie transmitowało swoje wydarzenie w mediach społecznościowych i zrobi to po raz pierwszy właśnie na Twitterze.

Jeśli nie masz konta Twitterze, możesz nadal oglądać konferencję online na kilka innych sposobów, o czym pisałem we wpisie wyjaśniającym jak i gdzie oglądać jesienną konferencję Apple’a z 2018 (Apple TV, iPhone, iPad, Windows 10 – Chrome, Firefox, Edge i inne platformy).

Aby nie otrzymywać powiadomienia o wydarzeniu i transmisji, wystarczy odpisać #stop na tweeta, którego automatycznie otrzymasz po polubieniu powyższego wpisu.

Automatyczna odpowiedź po polubieniu tweeta Apple'a o transmisji online #AppleEvent.
Automatyczna odpowiedź po polubieniu tweeta Apple’a o transmisji online #AppleEvent.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje w środę trzy nowe iPhone’y a także Apple Watch Series 4. Inne nowe produkty mogą obejmować iPady, nowe AirPody i datę premiery ładowarki bezprzewodowej AirPower, która została odsłonięta podczas zeszłorocznej imprezy.

Przeczytaj także: Jak będą nazywały się nowe iPhone’y z 2018 roku?

Już jutro dam Wam także znać o wszystkich nowościach!