Od 13 września Ultra Bonus Event w Pokémon Go!

Od 13 września do 23 października potrwa Ultra Bonus EVent w ramach którego trenerzy z całego świata będą mogli skorzystać z kilku wyjątkowych okazji w grze Pokémon Go.

Power-Packed Ultra Bonus Event! w Pokemon Go

Zwieńczeniem tegorocznych letnich wydarzeń specjalnych w grze mobilnej Pokémon Go jest wyjątkowy Ultra Bonus Event, który przyniesie sporo niespodzianek dla trenerów z całego świata.

Zapamiętaj te daty wydarzenia Ultra Bonus Event 2018 w Pokemon GO:

  • 13 – 20 września w raidach dostępne będą legendarne ptaki z Kanto (także w wersji Shiny).
  • 13 – 30 września na dziko i w raidach będzie więcej pokemonów z Kanto.
  • 13 – 30 września z 7-kilometrowych jajek będą wykluwać się Pokemony z Kanto: Farfetch’d, Tauros, Mr. Mime i Kangaskhan.
  • 20 września do 23 października w raidach pojawi się Mewtwo.

Przeczytaj także: Już 22 września Community Day z Chikoritą

Od czwartku 13 września 2018 r. o godzinie 22:00 (czasu polskiego) trenerzy na całym świecie będą mogli spotkać trzech Legendarnych Pokemonów odkrytych pierwotnie w regionie Kanto: Articuno, Zapdos i Moltres – wszystkie  pojawią się w raidach do 20 września br. A jeśli będziemy mieli szczęście, możemy spotkać ich błyszczące formy (Shiny)! Ponadto, Pokémony pierwotnie odkryte w regionie Kanto będą pojawiać się częściej na całym świecie do 30 września!

Od czwartku 20 września 2018 r. od godz. 22:00 czasu polskiego Mewtwo po raz pierwszy pojawi się na bitwach najazdowych (Raid Battles!) Mewtwo wcześniej był dostępny tylko dla trenerów zaproszonych do EX Raids, ale teraz wszyscy trenerzy będą mogli rzucić wyzwanie temu Legendarnemu Pokémonowi typu Psychic. Okazja do złapania Mewtwo potrwa do 23 października br. Przygotuj się i nie przegap okazji, by spotkać tego potężnego Pokémona, zanim zniknie!

Na koniec jeszcze jedna szczególna niespodzianka: Farfetch’d, Kangaskhan, Mr. Mime i Tauros dołączą do Pokémon Alolan w 7-kilometrowym jajku do końca września! Te Pokémony nie zostały przeniesione do wielu części świata, więc nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby wysłać prezenty dla przyjaciół i wreszcie uzyskać kompletny Kanto Pokédex!

źródło: Pokemon Go Live