Google pokaże smartfony Pixel 3 i 3XL 9 października 2018 r.

Google wysłało zaproszenie do mediów na konferencję 9 października 2018 r., podczas której zaprezentuje nowe modele swoich flagowców Pixel 3 i Pixel 3 XL.

Konferencja Google'a #madebygoogle (9 października 2018)

Google oficjalnie zaprosiło na swoją konferencję, która odbędzie się w Nowym Jorku 9 października 2018 r. o godzinie 19.00 czasu poslkiego. W zaproszeniu znalazł się hashtag #madebygoogle. Oczekujemy, że firma ujawni najgorzej skrywaną tajemnicę, dotyczącą swojego smartfona Google Pixel 3 XL i mniejszy Pixel 3.

Modele smartfonów są już praktycznie znane, po tym jak wyciekły zdjęcia z różnych źródeł. Właściwie Pixel 3 XL wyciekł kontrolowanie lub nie w samochodzie kierowcy Lyft. Można zatem bazować na tej rewelacji, że większy smartfon będzie miał ekran (z najgorszym jaki widziałem wycięcie) o przekątnej 6,2 cala lub więcej i będzie zasilany przez mobilną platformę Snapdragon 845. Wewnątrz powinno być 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci na dane.

Przeczytaj także: Jeżeli to jest Google Pixel 3 XL, to zwijam się ze śmiechu

Oba Pixele Google’a będą miały aparat 12 MP z jednym obiektywem (tak dobrym jak dwa). Pixel 3 będzie wyposażony w 5,5-calowy, pozbawiony notcha ekran. Oba modele będą obsługiwać ładowanie bezprzewodowe i mieć zainstalowany system Android 9.0 Pie.

Cena Pixela 3 miałaby zaczynać 649 USD a Pixela 3 XL od 749 USD. Wszystkiego dowiemy się już za miesiąc podczas wydarzenia, które zapewne będzie transmitowane online na YouTube’ie.

Nieoficjalne zdjęcia obu modeli, które pojawiły się w sieci:

Nieoficjalne zdjęcia Pixel 3 i Pixel 3 XL
Nieoficjalne zdjęcia Pixel 3 i Pixel 3 XL

źródło: PhoneArena