Moltres Day w Pokemon GO już 8 września!

Już 8 września 2018 r., odbędzie się Moltres Day podczas Global Challenge profesora Willowa, jeśli trenerzy sprostają wyzwaniom – gotowi na łowy?

Moltres Day 2108 w grze Pokemon GO

Ostatnie wyzwanie z tegorocznego Global Challenge profesora Willowa będzie można podjąć już 1 i 2 września 2018 roku podczas imprezy Safari Zone w Yokosuka w Japonii.

Jeśli gracze z poszczególnych regionów świata sprostają wymaganiom wyzwania, to odblokują interesujące bonusy w postaci: Stardustu za łapanie pokemonów oraz wykluwanie jajek – w tym gwarantowane 3000 Stardustu za każdy Raid. Bonusy będzie można zbierać od 3 do 10 września od i do godz. 22.00 (czasu polskiego). Wśród bonusów może się znaleźć również godzinny Star Piece!

Jeśli wyzwanie zostanie ukończone, wówczas trenerzy na całym świecie otrzymają maksymalnie 5 bezpłatnych Raid Passów na Moltres Day, podczas którego pojawi się legendarny Pokémon Moltres!

Zobacz także: Jak szybko złapać Celebi w Mythical Discovery?

Sam Molteres będzie dostępny w bitwach rajdowych na całym świeci, tylko przez 3 godziny, w sobotę 8 września 2018 r. i będzie miał zdolność Sky Attack. Jeśli będziesz miał szczęście, możesz spotkać Shiny Moltresa!

Na co się przygotować w pierwszych dniach września?

  • 1 i 2 września odbędzie się ostatnia runda Global Challenge,
  • bonusy odblokowane poprzez poszczególne regiony świata będą dostępne od 3 (od godz. 22.00) do 10 września br. (do godz. 22.00),
  • po ukończenie wszystkich wyzwań zostanie odblokowany Moltres Day, który odbędzie się w sobotę 8 września, w godzinach od 11:00 do 14:00 czasu polskiego. Moltres będzie miał specjalny atak Sky Attack oraz dostępne będą do złapania w rajdzie jego błyszczące wersje tzw. Shiny.

W Europie (w Polsce) zadaniem będzie ukończenie 5 000 000 Research Tasks, a nagrodą dla całego świata za to zadanie będzie godzinny Star Piece. W innych rejonach trenerzy mogą odblokować bonus do Stardustu za wykluwanie jajek, łapanie pokemonów i odegrane raidy.

źródło: Pokemon Go Live