„Destiny 2” i „God of War III” za darmo we wrześniu w PlayStation Plus

Przez cały wrzesień, subskrybenci PS Plus bedą mogli pobrać gry o wartości 592 zł, w tym „Destiny 2” oraz „God of War III Remastered” – to dobra okazja na wykupienie dostępu do programu.

Wrześniowe tytuły gier w Playstation Plus (9/2018)

Gra Destiny 2 jest dostępna już od 29 sierpnia 2018 r., do pobrania, a God of War III Remastered pojawi się 4 września za darmo na konsole PS 4dla subskrybentów PlayStation Plus.

Destiny 2 (od 29 sierpnia za darmo w PS Plus)

Stań z innymi Strażnikami w ruinach ostatniego bezpiecznego miasta ludzkości, by toczyć walkę z brutalnym Czerwonym Legionem na Ziemi i w niezbadanych zakątkach naszego Układu Słonecznego.

Wybierz specjalizację Łowcy, Czarnoksiężnika lub Tytana i dołącz do oddziału znajomych z PS Plus, aby brać udział w misjach fabularnych i pełnych wyzwań Atakach i Najazdach – albo walcz o dominację nad innymi graczami w trybie współzawodnictwa Crucible.

Przeczytaj także: Od 8 marca 2019 r. w PlayStation Plus nie będzie tytułów na PS3 i PS Vita

God or War III Remastered (od 4 września za darmo w PS Plus)

Jeszcze raz przeżyj wściekły gniew Kratosa, wcielając się w Ducha Sparty uzbrojonego w legendarne podwójne ostrza i zaciekle dążącego do pomsty na bogach, którzy go zdradzili.

Wędruj po królestwie mitologii greckiej, od głębin Hadesu po szczyty Olimpu, mierząc się z kolosalnymi bestiami i wściekłymi potworami, zanim staniesz twarzą w twarz z samym Zeusem.

źródło: Sony Playstation