Nowa gra mobilna „Dragalia Lost” od Nintendo już pod koniec września

Nintendo potwierdziło wydanie swojej kolejnej gry pt. „Dragalia Lost” na urządzenia mobilne – będzie to RPG akcji opracowany przez Cygames i pojawi się 27 września na iOS-a i Androida.

Dragalia Lost (Nintendo)

Możesz obejrzeć pierwszy zwiastun gry Dragalia Lost poniżej. Do tej pory Nintendo odnosi niezłe sukcesy na rynku gier mobilnych. Choć zaczęło się od Miitomo, która została zamknięta dwa lata po debiucie, to Super Mario Run odnotował setki milionów pobrań, ale nie był zbyt przychodowy dla Nintendo.

Animal Crossing i Fire Emblem Heroes odniosły największe sukcesy dla japońskiego giganta gier – który zapewne oczekuje jeszcze więcej od nadchodzącego tytułu.

Dragalia Lost pojawi się w sklepach App Store i Google Play pod koniec września i wygląda na to, że będzie to hit wśród fanów gier RPG. Pierwszy zwiastun ujawnia trójwymiarowy świat, walkę w czasie rzeczywistym i pełne akcji bitwy.

Nintendo ujawni więcej podczas konferencji Dragalia Lost Mobile Direct. Dragalia Lost zadebiutuje oficjalnie w USA, Hongkongu, Japonii, Makao i na Tajwanie 27 września 2018 r.. Nie ujawniono jeszcze daty premiery dla Europy lub innych regionów.

Większość fanów Nintendo wciąż czeka na największe marki firmy w wersji mobilnej, w tym The Legend of Zelda. Jednym z potwierdzonych tytułów na smartfony jest Mario Kart, który być może pojawi się jeszcze przed marcem 2019 r.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej gry.

źródło: Nintendo via CultofMac