Motorola moto z³ play trafia do sprzedaży!

Zgodnie z zapowiedziami producenta, po zakończeniu 14-dniowej przedsprzedaży ruszyła oficjalna sprzedaż modelu moto z³ play.

Moto z3 play - Motorola (smartfon)

Smartfon można zakupić w sklepach największych sieci oferujących elektronikę użytkową. Moto z3 play została wyposażona w 6-calowy wyświetlacz Full HD Super AMOLED o wąskich ramkach, rozciągających się od krawędzi do krawędzi.

Jedną z nowości w telefonie jest sztuczna inteligencja wykorzystywana przez między innymi podwójny aparat z funkcją wyczuwania głębi oraz inteligentne, kontekstowe funkcje przetwarzania danych.

Telefon jest kompatybilny z rodziną modułów moto mods. W zestawie z telefonem znajduje się jeden z nich – Moto Power Pack. Moto z³ play kosztuje 1999 zł.

Przeczytaj także: Motorola moto z³ play dostępna w przedsprzedaży w Polsce

Ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia

Dzięki modułom Moto Mods można przełamywać ograniczenia typowe dla zwykłych smartfonów. Zastosowana w nowym moto z3 play modułowa technologia pozwala zmienić smartfon w zupełnie nowe urządzenie. Dla fanów wirtualnej rozgrywki Motorola proponuje moduł moto gamepad, który w mgnieniu oka przekształci telefon w konsolę do gier.

Wyjątkowe brzmienie telefonowi zapewni moduł JBL SoundBoost 2, będący idealnym rozwiązaniem dla miłośników doskonałej jakości dźwięku. O kinomanach Motorola też nie zapomniała i za pomocą moto insta-share projector użytkownik wyświetli obraz do 70” na dowolnej powierzchni. Niezależnie od tego, co Cię interesuje, istnieje odpowiedni moduł dla Ciebie.

Zobacz więcej

Smartfon ma 6-calowy wyświetlacz Full HD Super AMOLED o wąskich ramkach, dzięki czemu sięga on od krawędzi do krawędzi. Głębokie czernie i żywe kolory sprawiają niesamowite wrażenie podczas oglądania seriali, czytania ulubionych blogów, pisania wiadomości czy przeglądania zdjęć.

Ekran Max Vision o proporcjach 18:9 pozwala zobaczyć więcej, bez dodatkowego przewijania. Z myślą o optymalnym wykorzystaniu powierzchni ekranu czytnik linii papilarnych został przeniesiony na bok urządzenia, ale funkcja nawigacji jednym przyciskiem jest nadal dostępna na dolnym pasku obsługiwanym gestami. Moto z³ play została wykonana z ze szkła Corning Gorilla Glass oraz lekkiego aluminium klasy samolotowej.

Moto z3 play (Motorola) kobieta

Uwieczniaj swoje wspomnienia

Moto z³ play robi świetne, pełne detali zdjęcia nawet w pochmurne dni i w pomieszczeniach przy słabym oświetleniu za pomocą podwójnego 12-megapikselowego aparatu oraz technologii Dual Autofocus Pixel. Przy użyciu aparatów i zaawansowanego oprogramowania do edycji zdjęć można korzystać z większej swobody twórczej i rozmywać warstwy oraz mieszać kolory. Inteligentny system aparatów rozpoznaje tekst i przekazuje więcej informacji o obiektach i punktach orientacyjnych przy użyciu funkcji Google Lens.

W trybie Cinemagraphs można uwiecznić chwilę na stopklatce wideo, pozostawiając część obrazu animowaną. W ten sposób powstaje niespotykane połączenie wideo i zdjęcia. Dla streamujących Motorola przygotowała tryb kamery YouTube Live, gdzie użytkownik może nadawać transmisję strumieniową z kamery bezpośrednio do YouTube na żywo. Telefon umożliwia również robienie doskonałego selfie – wystarczy wybrać tryb portretowy, a udoskonalony aparat przedni moto z3 play o rozdzielczości 8 MP zajmie się resztą.

Nie zabraknie Ci mocy

W moto z³ play znajdziemy o 30% szybszy procesor Snapdragon 636 i baterię o wydłużonej żywotności — po jednym naładowaniu i z modułem Moto Power Pack telefon może działać nawet do 40 godzin. W razie braku energii, szybka ładowarka Turbo po zaledwie 15 min. ładowania dostarczy energii na kolejne godziny działania.

Gest jakich nie ma nikt inny

Akcje gestów Moto ułatwiają dostęp do przydatnych funkcji telefonu w odpowiedniej chwili oraz odczytywanie wiadomości bez odblokowywania ekranu. W nocy Wyświetlacz Moto automatycznie nadaje ekranowi cieplejsze odcienie, aby ułatwić zasypianie. Chcesz szybko zrobić zdjęcie? Wystarczy pokręcić nadgarstkiem, aby włączyć aparat. Za mało światła? Latarkę można włączyć prostym machnięciem ręki. Szybki zrzut ekranu można zrobić, dotykając wyświetlacza trzema palcami.

Smartfon jest dostępny w wersji 4GB + 64GB, w kolorze deep indigo z baterią Moto Mods, w cenie 1999 zł.

źródło: informacja prasowa