W sierpniu więcej bonusów w Pokémon GO!

Zarób więcej bonusów podczas wyjątkowych wymian z innymi trenerami, przy okazji możesz odkryć Lucky Pokémony.

Lucky Pokemon podczas wymian w grze

Niezależnie od tego, czy szukasz nowych Pokemonów czy czekasz na  pojawienie się Lucky Pokémonów, od 2 sierpnia do 19 sierpnia 2018 r. otrzymasz szansę na skorzystanie ze specjalnych bonusów w grze Pokémon GO!

Wszystkie wymiany, w tym specjalne, będą kosztować o 25% mniej Gwiezdnego Pyłu (Stardust)! Dotyczy to wymian ze wszystkimi znajomymi, których posiadasz w grze, w tym zupełnie nowo dodanych – bez względu na poziom znajomości.

Podczas wymian możesz zarobić także więcej cukierków, aż do sześciu Candys. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na Pokémony, których nie masz aktualnie w swoim Pokédeksie. Po złapaniu nowego stworka otrzymasz potrójną wartość XP!

Przeczytaj także: Pokémon Go z systemem wymian, prezentami i listą znajomych

Szansa na Lucky Pokémony

Profesor Willow dokonał także ważnego nowego odkrycia o Pokémonach! Pokémon może nabrać nowej cechy podczas wymiany. Cecha specjalna jest tajemnicą, a możesz ją odkryć dopiero po wymianie.

Istnieje bowiem duża szansa, że ​​Pokémon, z wymiany może stać się lśniącym Lucky Pokémonem. Lucky Pokémon wymaga mniej Gwiezdnego Pyłu do osiągnięcia wyższego CP, co oznacza, że znacznie szybciej niż inne Pokémony możesz go rozwijać. W swoim Pokédexie łatwo zobaczysz, który stworek jest Lucky Pokémonem.

Im dłużej posiadasz jakiegoś Pokémona, tym większa szansa, że ​​stanie się Lucky Pokémonem, gdy zostanie wymieniony. Niestety przed wymianą nie dowiesz się, czy starszy pokemon stanie się Lucky Pokémonem po wymienia, czy pozostanie normalny.

Po odkryciu Lucky Pokémona, prezenty mogą zawierać specjalne niespodzianki. Trenerzy, którzy wysyłają prezenty znajomym, otrzymają teraz dodatkowe PD. Prezenty mogą teraz zawierać fiolki z Gwiezdnym Pyłem!

Udostępniaj zdjęcie z nowymi znaleziskami używając hashtagu #LuckyPokemon. A już w kolejny weekend (11-12 sierpnia) kolejne wydarzenie specjalne Community Day z Eevee!

źródła: POkemon Go Live (1) (2)