„Godzilla: King of the Monsters” pierwszy zwiastun filmu

Obejrzyj pierwszy oficjalny zwiastun filmu pt. „Godzilla: King of the Monsters”, który wejdzie do kin dopiero 31 maja 2019 roku.

Warner Bros. pochwaliło się nie tylko swoimi pracami nad kolejnymi filmami, ale także zaprezentowało pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu „Godzilla: King of the Monsters”, który jest kontynuacją „Godzilla” Garetha Edwardsa z 2014 roku.

Zwiastun rozpoczyna się od sceny z Millie Bobby Brown (znanej jako jedenastka z serialu „Stranger Things”), która ucieka przed zbliżającą się chmurą pyłu. Naukowiec (Vera Farmiga) wyjaśnia, że ​​doświadczamy nowego zagrożenia – pozostającego w ukryciu potwora takiego jak Godzilla powracającego na Ziemię. Jeśli ludzkość nie znajdzie wszystkich potworów, nasza planeta zginie, tak samo jak my – słyszymy w zwiastunie.

Wygląda na to, że w filmie zobaczymy więcej niż tylko Godzillę – pojawia się Mothra, a także kilka innych potworów – niektóre będą miały poważne starcie z tytularnym bohaterem filmu.

Zobacz również: Zwiastun filmu „Glass” („Szkło”) od M. Night Shyamalana

Początkowo Gareth Edwards miał reżyserować film „Godzilla: King of the Monsters”, ale został zastąpiony w 2016 roku przez Michaela Dougherty’ego. Film to najnowsza odsłona filmowego wszechświata, jednak starcie Godzilli i King Konga (w reżyserii Adama Wingarda) ma trafić do kin dopiero w maju 2020 roku.

Kadr z filmu „Godzilla: King of the Monsters”
Kadr z filmu „Godzilla: King of the Monsters”

„Godzilla: King of the Monsters”  trafi do kin na całym świecie 31 maja 2019 roku.

źródło: The Verge