3 miesiące Netflixa z 12-miesięczną subskrypcją PS Plus!

Niektórzy użytkownicy konsol Playstation, kupując 12-miesięczną subskrypcję PlayStation®Plus do 25 lipca 2018 r. mogą dodatkowo zgarnąć 3 miesiące Netflixa za darmo!

12 miesięcy PlayStation plus z 3-miesięczną subskrypcją Netflix gratis

Sony Playstation uruchomiło promocję dla wybranych użytkowników konsol PlaySttation (posiadaczy kont posiadacze kont Sony Entertainment Network), w ramach której mogą zgarnąć 3 miesiące Netflixa za darmo, kupując 12-miesięczną subskrypcję PS Puls.

Oferta jest dostępna dla obecnych i nowych subskrybentów Netflixa i obowiązuje od 18 do 25 lipca 2018 r. do godz. 11:00.

Aby skorzystać z oferty uczestnicy muszą otrzymać e-maila ze specjalnym linkiem od Sony i mieć ukończone 18 lat. E-mail z łączem umożliwiającym skorzystanie z oferty na 3-miesięczną subskrypcję Netflix (HD) zostanie wysłany w ciągu 5 dni od zakupu PS Plus. Kupon jest ważny do 30 września 2018 r. pełny regulamin promocji dostępny jest pod linkiem: playstation.com/legal/netflix5.

Jak można skorzystać z oferty?

Wybrane osoby, które wykonają otrzymają e-maila z promocją muszą wykonać kilka czynności w trakcie okresu promocyjnego, aby otrzymać bezpłatny dostęp do Netflixa na 3 miesiące:

  • kupić 12-miesięczną subskrypcję PS Plus, korzystając z łącza przesłanego w e-mailu,
  • produkt musi być dla nich dostępny w sklepie bez konieczności użycia łącza w wiadomości e-mail.
PS Plus + Netflix screen z Playstation Store
PS Plus + Netflix screen z Playstation Store

Posiadasz już abonament Netflixa? Nie martw się, też możesz skorzystać z tej oferty. 
Jak to działa:

  • kup specjalny zestaw 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation®Plus i 3-miesięcznej subskrypcji Netflix klikając przycisk w spersonalizowanym e-mailu,
  • sprawdzić skrzynkę odbiorczą i odbierz link na 3 miesiące Netflixa gratis,
  • zrealizuj kod i ciesz się trzema miesiącami Netflixa bez płacenia za nie.

Przeczytaj także: 3-miesięczne członkostwo PlayStation® Plus 25% taniej!

Kwalifikujące się osoby, które kupią 12-miesięczną subskrypcję PlayStation®Plus (a nie kwalifikujący się produkt), nie mogą skorzystać z tej promocji.  Kwalifikujące się osoby, które kupią 12-miesięczną subskrypcję PlayStation®Plus za pośrednictwem reklamy na PS4, nie mogą skorzystać z tej promocji.

Kwalifikujące się osoby nie mogą przesłać e-maila promocyjnego żadnej innej osobie. Tej promocji ani Oferty Netflix nie można przekazać nikomu innemu. Jeśli osoba inna niż kwalifikująca się osoba kupi kwalifikujący się produkt za pośrednictwem łącza w e-mailu promocyjnym, nie będzie mogła skorzystać z oferty specjalnej na dostęp do Netflixa.

3 miesiące Netflixa z PlayStation Plus

Ta subskrypcja to ciągła subskrypcja płatna, po zakończeniu pierwszego miesiąca z Twojego portfela co miesiąc będzie pobierana stała opłata subskrypcyjna w wysokości 240 zł. Aby opłacić subskrypcję, na Twoim koncie musi być zarejestrowana karta kredytowa/debetowa lub konto PayPal.

Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie, wygaśnie ona na zakończenie opłaconego kwartału. Spowoduje to, że nie będą pobierane kolejne opłaty subskrypcyjne, ale nie otrzymasz zwrotu już dokonanych płatności.

źródło: PlayStation Polska