Apple wydało trzecią publiczną betę systemu iOS 12

Osoby biorące udział w publicznych testach beta firmy Apple mogą dzisiaj pobrać uaktualnienie iOS 12 Public beta 3.

iOS 12 Public beta 3

Firma Apple wydała trzecią publiczną wersję beta mobilnego systemu iOS 12 na iPhone’a i iPada. Nowa publiczna wersja beta jest zgodna z wersją iOS 12 developer beta 4, która została wydana wczoraj. Nowa wersja zawiera więcej naklejek aplikacji w Wiadomościach, więcej personalizacji Memoji i inne drobne poprawki. macOS Mojave public beta 3 została wydana wczoraj, a dzisiaj także tvOS 12 Public beta 3.

Najnowsza wersja zawiera również uporządkowane użycie danych komórkowe dla aplikacji, ulepszenia interfejsu w aplikacjach Wallet, Zdjęciach i innych.

Przeczytaj także: Apple wydało iOS 12 Public Beta 2 z poprawkami błędów

Publiczny program beta Apple umożliwia użytkownikom, którzy nie są zarejestrowanymi programistami, testowanie przedpremierowych wersji iOS, tvOS i macOS z nowymi funkcjami za darmo (i kilkoma błędami). Program deweloperski Apple obejmuje także system watchOS dla Apple Watch, ale kosztuje 99 USD rocznie.

Pamiętaj, że po zarejestrowaniu sie w programie beta testów instalujesz oprogramowanie na własną odpowiedzialność i musisz liczyć się z ewentualnymi błędami: beta.apple.com. Finalna wersja systemu iOS 12 pojawi się już we wrześniu tego roku.

Sprawdź najnowsze zmiany w wersji iOS 12 Public beta 3 poniższym wideo przygotowanym przez serwis 9TO5Mac: