Xiaomi otwiera 3. Mi Store w Polsce, tym razem we Wrocławiu

Firma Xiaomi otworzy we Wrocławiu swój trzeci autoryzowany sklep i zaprezentuje polskim klientom Mi Robot Vacuum oraz Mi Notebook Air 13,3”.

Mi Store Wrocław (otwarcie 21 lipca 2018 r.)

W sobotę 21 lipca, o godz. 11:00 lokalny dystrybutor Xiaomi w Polsce – Ingram Micro oficjalnie otworzy we Wrocławiu autoryzowany sklep marki Xiaomi tzw. Mi Store. Lokal o powierzchni 106 metrów kwadratowych znajduje się w Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22. W dniu otwarcia na klientów w autoryzowanym Mi Store Wrocław czekać będzie wiele atrakcji.

Lista ofert specjalnych :

  • smartfon Mi Mix 2S w promocyjnej cenie 777 zł (7 szt.)
  • smartfon Redmi Note 5 32 GB w promocyjnej cenie 499 zł (100 szt.)
  • odkurzacz Mi Robot Vacuum w cenie 1299 zł + bon o wartości 300 zł przy zakupie urządzenia
  • Mi Laptop Air 13,3” w cenie 4299 zł + bon o wartości 300 zł przy zakupie urządzenia
  • waga Smart Scale w promocyjnej cenie 49 zł (100 szt.)
  • Mi Electric Toothbrush w promocyjnej cenie 99 zł (100 szt.)

Przeczytaj także: Xiaomi Mi 8 to wierna chińska kopia iPhone’a X

Ponadto każdy klient kupujący telefon spoza oferty promocyjnej otrzyma ręcznik Xiaomi w prezencie. Na klientów podczas otwarcia  czeka wiele atrakcji, niespodzianek oraz  konkursów. O szczegółach wydarzenia można dowiedzieć na profilu Mi Store Polska na Facebooku.

W sklepie prezentowane będą nie tylko smartfony, ale także inne produkty Mi Ecosystem, dzięki którym klienci będą mogli zapoznać się z ofertą Xiaomi. Firma zaprezentuje również dwa produkty – Mi Robot Vacuum i Mi Notebook Air 13’3”. Będą one dostępne w cenach –  kolejno 1299 i 4299 zł w autoryzowanych sklepach Mi Store.

Wrocław Mi Store to trzeci w Polsce autoryzowany sklep Xiaomi, drugi we współpracy z Ingram Micro.  Pierwsze znajdują się w Krakowie (Centrum Handlowe Serenada) i Warszawie (Centrum Handlowe Arkadia).

źródło: informacja prasowa