„Ghul” nowy bollywood-horror pojawi się w serwisie Netflix

Indyjski miniserial „Ghul” to najnowsze dzieło twórców filmów „Naznaczony”, „Uciekaj” i „Udta Punjab”, który będziemy mogli obejrzeć już 24 sierpnia w serwisie Netflix.

„Ghul” (Ghoul) na Netflix od 24.08.2018

Nowa indyjska produkcja pod tytułem „Ghul” („Ghoul”) to przyprawiający o dreszcze serial o więźniu, który zostaje umieszczony w odosobnionym wojskowym ośrodku przesłuchań. Udaje mu się jednak obrócić sytuację przeciwko śledczym i obnażyć ich najbardziej wstydliwe sekrety. Ze złem można walczyć, ale co jeśli jest nie z tego świata?

Miniserial trafi do serwisu Netflix 24 sierpnia 2018 r.  Będzie to już kolejna seria po udostępnionym 6 lipca 2018 r  thrillerze „The Godfather of Bombay”, który został bardzo dobrze przyjęty przez międzynarodową publiczność. W rolę głównej bohaterki wcieliła się Radhika Apte, którą możemy kojarzyć z „Sacred Games”.

Trzyczęściowy miniserial „Ghul” wyprodukowało studio Blumhouse, którzy odpowiadają za takie tytuły jak „Paranormal Activity”, „Naznaczony”, „Noc oczyszczenia Projekt Lazarus”, „Ouija”, „Dar” czy „Uciekaj!”. „Ghul” jest pierwszą produkcją, którą twórcy nakręcili w Indiach. Ludzie z Blumhouse  stworzyli także takie tytuły jak najnowszy miniserial HBO „Ostre przedmioty”.

Anurag Kashyap, jeden z producentów spółki uczestniczącej Phantom Films ogłosił światową premierę serialu „Ghul” (Ghoul) przez Twittera, udostępniając tweet z plakatem z indyjskiego profilu Netflix India.

Zobacz zwiastun serialu w polskiej wersji językowej:

Serial dostępny będzie pod poniższym linkiem na Netfliksie:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska