2 GB w Orange za darmo, a dzisiaj kolejne niespodzianki!

Drużyna Belgii zdobyła 3. miejsce podczas tegorocznego Mundialu, strzelając 2 gole w meczu z Wielką Brytanią – z tej okazji Orange rozdaje 2 GB danych dla swoich klientów.

Tradycyjnie już, operator komórkowy Orange po każdym meczu rozdaje darmowe pakiety danych dla swoich klientów. Tym razem za mecz Belgia – Wielka Brytania możecie aktywować 2 GB, które można wykorzystać przez 3 dni.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści PODIUM na numer 233 (opłata za SMS-a jest zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,20 zł). SMS-a można wysyłać do niedzieli 15 lipca 2018 r. do godz. 19.00.

Pakiet dodatkowych 2 GB ważny jest na terenie Polski i mogą z niego korzystać klienci planów taryfowych na abonament i na kartę – nie dotyczy to jednak pakietów na sam internet mobilnych, musicie mieć ofertę głosową.

Przeczytaj także: Francuska i chorwacka strona WWW Apple’a z piłkarskim akcentem

Dzisiaj w finale Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zagrają Francja i Chorwacja. Jak można się spodziewać Orange kibicuje francuskiej drużynie (rodzimy kraj firmy) – z tej okazji możesz spodziewać się dzisiaj kolejnych atrakcji od operatora! Zajrzyjcie na blog dzisiaj po meczu!

Szczegóły na temat promocji Pakietu Kibica w Orange znajdziesz w regulaminie promocji.

źródło: biuro prasowe Orange Polska