Odblokuj „Zapdos Day” podczas Global Challenge profesora Willow!

Od soboty 14 lipca do niedzieli 15 lipca 2018 roku trwa Global Challenge profesora Willow w Pokémon GO, podczas którego będzie można odblokować Zapdos Day!

Zapdos Day w Pokemon GO (14-15 lipca 2018)

Jesteś gotowy na drugą rundę Global Challenge profesora Willow? Od 14 do 15 lipca 2018 r. każdy obszar świata będzie musiał sprostać wymaganiom stawianym podczas Pokémon GO Fest w Chicago w USA!

Jeśli każdy obszar osiągnie swoje cele, bonusy związane z Candy zaczną obowiązywać od 16 lipca – w tym premie za złapanie Pokémonów i udział w bitwach najazdowych. Trenerzy mogą również odblokować bonus, aby zmniejszyć odległość potrzebną do wyklucia jaja!

Jeśli wszystkie cele zostaną osiągnięte, trenerzy na całym świecie będą mogli otrzymać do 5 bezpłatnych Raidów, gdy zakręcą dyskiem (Photo Disc) na siłowni podczas Dnia Zapdos z legendarnym Pokémonem Zapdos.

W sobotę, 21 lipca 2018 r. Zapdos będzie dostępny wyłącznie w bitwach rajdowych na całym świecie przez 3 godziny. W tym czasie wszystkie złapane Zapdosy będą miały Fast Attack Thundershock. Możesz nawet spotkać błyszczące Shiny Zapdos!

Zobacz też: Jak handlować Pokémonami w grze Pokémon GO?

W związku z nadchodzącymi w tym sezonie ekscytującymi wydarzeniami Global Challenge, pamiętaj, aby szanować innych trenerów, PokéStopy, Siłownie i inne miejsca!

Powodzenia i do zobaczenia w terenie, trenerzy!

A może zainteresuje Cię: Pokémon GO Summer Tour 2018 zacznie się już 30 czerwca!

źródło: Pokemon Go Live