Nowa opcja „Zadaj mi pytanie” na Instagramie

Na Instagramie pojawiła się nowa opcja umożliwiająca zadanie pytania obserwującym w relacjach – zobacz jak korzystać z „Zadaj mi pytanie”?

„Zadaj mi pytanie” - Relacje na Instagramie

Instagram przez dynamiczny rozwój swojej aplikacji cieszy się coraz większą popularnością, codziennie z funkcji Insta Stories korzysta ponad 250 mln użytkowników. Od kilku dni w Insta Stories dostępna jest nowa funkcja Zadaj mi pytanie (oryg. Ask me a quastion), a w relacjach znajdziemy już możliwość dodania ankiety, GIF-a lub oznaczenia swojej lokalizacji!

Opcja Zadaj mi pytanie pozwala zadawać pytania obserwującym profil na Instagramie. Aby utworzyć własne zapytanie, wystarczy dodać do naszej relacji materiał wideo lud zdjęcie. Następnie należy wybrać naklejkę „Pytania” znajdującą się w bibliotece naklejek.

Przeczytaj także: Jak dodać ankietę w relacjach na Instagramie?

Instagram daje możliwość wpisania swojego zapytania i dodania naklejkę do zdjęcia lub do przesłanego filmu w Insta Stories. Wszystkie interakcje z naszymi obserwującymi będą widoczne w historii naszej relacji.

Naklejka Pytanie pozwalająca wybrać opcję „Zadaj mi pytanie” na Instagramie
Naklejka Pytanie pozwalająca wybrać opcję „Zadaj mi pytanie” na Instagramie

To kolejne, po wprowadzeniu niedawno wydłużonego stories IGTV, wzbogacenie funkcji zamieszczanych relacji. „Zadaj mi pytanie” na Instagramie będzie szczególnie przydatnym narzędziem do zwiększenia zaangażowania obserwujących, co prawdopodobnie oznaczać będzie, że użytkownicy będą spędzać jeszcze więcej czasu w aplikacji.

źródło: Instagram via Patryk Knet – dzięki!