Lipcowe nowości filmowe w CHILI Cinema

Serwis streamingowy CHILI Cinema przygotował sporo premier filmowych, na które zwrócić uwagę – zobacz pełną listę nowości, które możesz obejrzeć w lipcu w zaciszu domowym.

Nowości CHILI Cinema lipiec 2018

Mamy to szczęście, że premiery kinowe bardzo szybko trafiają do serwisów streamingowych, w których można wypożyczyć lub kupić ulubiony tytuł. W wakacje nie zabraknie prawdziwych hitów, które koniecznie musisz dodać do swojej listy ulubionych.

W lipcu w serwis VOD CHILI Cinema z filmami do kupienia i wypożyczenia znajdziesz sporo filmów, o których niejednokrotnie pisałem. Wśród nich znajduje się między innymi długo wyczekiwany „Player One” Stevena Spielberga, który z pewnością ucieszy fanów wirtualnej rzeczywistości, kultowych superbohaterów, nawiązań do kultowych elementów popkultury i gier komputerowych. Film pojawi się w serwisie już w poniedziałek 9 lipca.

CHILI oferuje także najnowsza odsłonę filmu „Tomb Raider”, w którym w rolę Lary Croft wcieliła się tym razem Alicia Vikander – film dostępny jest już do kupienia w wersji online. Kolejna nowością się nominowany do Oscara „Lady Bird” – komediodramat przedstawiający rok z życia zbuntowanej dziewczyny, która uczy się w katolickim liceum.

Przeczytaj także: Lipcowy rozkład jazdy na Netfliksie (7/2018)

Inne tytuły, na które warto zwrócić uwagę to „Ciche miejsce”, który trzeba obejrzeć w całkowitej ciszy! Pięcioosobowa rodzina stara się przetrwać w świecie, w którym najmniejszy hałas może sprowadzić na nią śmiertelne niebezpieczeństwo. Takiego doświadczenia kinowego z pewnością jeszcze nie przeżyłeś!

„Nić widmo” to kolejny warty uwagi film, którego akcja rozgrywa się w Londynie w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) stanowią centrum brytyjskiej mody, ubierając gwiazdy filmowe, rodzinę królewską, socjetę, damy i debiutantki. Wszystko to w wytwornym stylu The House of Woodcock. Przez życie Woodcocka przewija się mnóstwo kobiet, inspirują go, towarzyszą, on wciąż pozostaje kawalerem. Aż do momentu, w którym w jego życiu pojawia się Alma (Vicky Krieps), która wkrótce staje się jego muzą i kochanką. Jego uporządkowane życie burzy miłość.

https://youtu.be/X27iRbKl_Yk

Zobacz listę najważniejszych nowości CHILI Cinema wraz datami pojawienia się w serwisie w lipcu 2018 r.:

  • 2 lipca: Tomb Raider
  • 5 lipca: Lady Bird
  • 5 lipca: Nić widmo
  • 9 lipca: Player One
  • 23 lipca: Pacific Rim: Rebelia
  • 26 lipca: Ciche miejsce

Wszystkie premiery znajdziesz na oficjalnej stronie serwisu.

źródło: CHILI Cinema