Dzisiaj Community Day w grze Pokémon Go! (8 lipca od 11.00)

W niedzielę 8 lipca 2018 roku w Europie startuje dzień społeczności Pokemon GO (tzw. Community Day), podczas którego przygotowano wiele atrakcji dla trenerów.

Pokemon GO Community Day 8 lipca 2018 (11.00-14-00)

Piękna pogoda, dużo pokemonów, bonusów i innych graczy łapiących pokemony. Wyjdź i zagraj razem z innymi w lokalnych parkach, w specjalnym dniu społeczności Pokémon GO Community Day.

W niedzielę 8 lipca 2018 od godziny 11.00 do 14.00 w każdym miejscu możesz spotkać wyjątkowe Pokemony na wolności. W tych godzinach jest szansa, aby złapać niedostępnego wcześniej Pokémona lub jego ewolucji, a także zdobyć premie o okazji Dnia Społeczności. Świętuj i zobacz co to znaczy być częścią społeczności Pokémon GO i nawiązuj nowe przyjaźnie!

Uwaga: Fast TM i Charged TM nie dodadzą ekskluzywnych ruchów podczas Pokémon GO Community Day. Musisz złapać lub rozwinąć polecanego Pokémona podczas tych 3 godzin!

Przeczytaj także: Pikachu w kapeluszu z okazji 2. rocznicy Pokémon GO

Znajdź najbliższy Meetup

Szukasz wydarzeń związanych z tym świętem lub innych spotkań związanych z Pokémon GO, które mają miejsce w Twoim mieście? Istnieje wiele stron internetowych i platform, z których korzystają gracze Pokémon GO w celu zorganizowania się z lokalnymi społecznościami. Aby połączyć się z innymi trenerami w pobliżu, spróbuj wyszukać nazwę miasta w połączeniu z Pokémon GO w wyszukiwarce internetowej lub znajdź grupy w swojej okolicy w mediach społecznościowych, aplikacjach i stronach internetowych, takich jak Facebook, Discord, Slack, WhatsApp, i więcej!

Te grupy są zarządzane niezależnie przez graczy i nie są sponsorowane przez Niantic, ale oferują wspaniałe możliwości spotkania z trenerami w Twojej okolicy. Ciekawe, która drużyna złapie najwięcej Pokemonów w tym dniu?

Wygrane drużyny (ranking) podczas ostatniego Pokemon GO Community Day
Wygrane drużyny (ranking) podczas ostatniego Pokemon GO Community Day

#PokemonGOCommunityDay

Podczas obchodów Pokémon GO Community Day z innymi trenerami, podziel się swoimi doświadczeniami, zdjęciami oraz informacjami na temat złapanych Pokemonów w ulubionych mediach społecznościowych z hashtagiem #PokemonGOCommunityDay.

Takie piękne sztuki można było dzisiaj wyewoluować ze złapanych Squirtle – oto błyszczący (shiny) Balstoise w okularach przeciwsłonecznych:

Shiny Blastoise w ciemnych okularach przeciwsłonecznych
Shiny Blastoise w ciemnych okularach przeciwsłonecznych

źródło: Pokemon Go Live