Do 31 października możesz zdobyć dni bez limity w Play albo dostęp do Showmaxa!

Ruszyła nowa promocja #WOWMOMENT z kodami pod nakrętkami napojów Coca-Cola, które można wymienić między innymi na dzień bez limity w Play lub darmowy dostęp do serwisu Showmax i wiele innych.

Loteria i promocja #WOWMOMENTY kody pod nakrętkami napojów Coca-Cola

Od 1 lipca do 31 października  2018 roku trwa nowa loteria Woah! #WOWMOMENTY w ramach której można zdobyć ciekawe nagrody, a w szczególności dzień bez limitu w Play na karte oraz miesięczny dostęp do serwisu streamingowego Showmax.

Jak zdobyć dzień bez limitu w Play albo darmowy dostęp do Showmaxa?

Wystarczy zbierać kody pod nakrętkami napojów Coca-Cola, Fanta i Sprite, zrejestrować się na na stronie promocji: promocje.woah.com i dodawać do swojego konta. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów można wymienić je na nagrody.

W akcji biorą udział wszystkie typy opakowań napojów. Pod nakrętkami butelek i zawleczkami puszek umieszczone są12-znakowe kody, które należy zarejestrować na platformie WOAH lub w oficjalnej aplikacji mobilnej (linki do pobrania znajdziesz na dole tego wpisu).

Każdy kod to 1 pkt, lub 2 pkt. w przypadku Coca-Coli Zero Cukru i Coca-Coli Cherry Zero Cukru.

Zobacz także: Promocja 30 GB i 100 zł na lato w ofercie Play na kartę

Nagrody gwarantowane w loterii #WOWMOMENTY (do wyczerpania zapasów):

  • 20 pkt. można wymienić na ręcznik,
  • 10 pkt. na okulary przeciwsłoneczne (25 tys. sztuk),
  • 33 pkt. na piłkę (10 tys. sztuk).

Nagrody można odbierać w punktach sieci Relay, InMedio i 1minute.

Zasady konkursu #WOWMOMENTY 2018
Zasady konkursu #WOWMOMENTY 2018

Dzień bez limitu w Play na Kartę – aż 7 razy dla jednego numeru

Ponadto po zarejestrowaniu każdego kodu użytkownik otrzymuje nielimitowane SMS-y i rozmowy do sieci krajowych w ofercie Play na Kartę. Darmowy pakiety obowiązuje w dniu zarejestrowania kodu i przez następną dobę.

Dzień bez limitu w Play liczony jest na korzyść użytkownika, oznacza to, że w momencie przyznania bonusu macie możliwość korzystania z niego do północy i cały następny dzień! W ciągu miesiąca na jednym numerze można wykorzystać 7 takich kodów.

Darmowy miesiąc dostępu do serwisu Showmax!

Drugą interesującą nagrodą #WOWMOMENTS  jest możliwość skorzystania z serwisu Showmax przez 30 dni, przy spełnieniu warunków określonych w regulaminie.

Po wybraniu tej nagrody, użytkownik otrzyma specjalny link do rejestracji w serwisie Showmax, po czym będzie musiał wybrać jedną z metod płatności (kartę lub PayPal). Jeden punkt z promocji uprawnia do odbioru tylko raz tej nagrody.

Wśród nagród losowanych w loterii uczestnicy mogą wygrać sporo cennych nagród rekreacyjnych w towarzystwie znanych celebrytów i influencerów. Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie, w aplikacji i regulaminie promocji.

Przykładowe nagrody w loterii WOAH 2018 od Coca-Coli

Akcja ruszyła z początkiem lipca i potrwa do końca października 2018 roku.

Pobierz aplikację moilną WOAH na urządzenia z systemem iOS lub Android, aby rejestrować punkty i wymieniać je na nagrody prosto ze smartfona:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacje organizatora