„Player One” Stevena Spielberga od 9 lipca dostępny online!

Już od poniedziałku 9 lipca 2018 roku będzie można kupić cyfrową wersję filmu „Player One” na platformach CHILI Cinema oraz w iTunes (w jakości 4K).

Film Player One w wersji online na iTunes i CHILI Cinema

Film „Player One” (oryg. Ready Player One) Stevena Spielberga będzie dostępny online od 9 lipca w serwisie CHILI Cinema oraz iTunes. Premiera kinowa odbyła się w Polsce 6 kwietnia 2018 r. a dwa dni wcześniej można było kupić wznowione wydanie książki „Player One” Ernesta Cline’a, na podstawie której powstała ekranizacja.

Jest to przygodowy film akcji science-fiction, który rozgrywa się w niedalekiej przyszłości – w 2045 roku, gdy świat jest bliski upadku i pogrążenia się w chaosie. Ratunkiem dla ludzi jest OASIS – ekspansywne uniwersum wirtualnej rzeczywistości stworzone przez utalentowanego i ekscentrycznego Jamesa Hallidaya (w tej roli Mark Rylance).

Gdy Halliday umiera, postanawia pozostawić swoją ogromną fortunę pierwszej osobie, która znajdzie cyfrowe wielkanocne jajko ukryte przez niego gdzieś w OASIS (OAZIE). Daje tym impuls do rywalizacji, która ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), który wcale nie przypomina bohatera, postanawia wyruszyć na karkołomne, zakrzywiające rzeczywistość poszukiwania skarbu w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Co ciekawe, w samej książce oraz filmie są nawiązania do autentycznych filmów i gier z lat 80. – w tym do filmów Spielberga (np. Powrót do przyszłości). Jeśli chcecie przeżyć niesamowitą przygodę przez lata 80. w wirtualnej rzeczywistości musicie koniecznie przeczytać tę książke i obejrzeć film.

Online’owa wersja dostępna jest w przedsprzedaży w serwisie CHILI Cinema (VOD) w cenie 59,99 zł w jakości HD (69,99 zł w HD+) oraz w serwisie filmowym Apple’a iTunes w cenie 54,99 zł (w jakości 4K Dolby Vision lub HD). Jakość odtwarzania w streamingu zależy od sprzętu i połączenia z internetem, a zawartość 4K można w tym przypadku oglądać tylko na urządzeniu Apple TV 4K.

„Player One” online w serwisie iTunes (4K) „Player One” online w serwisie CHILI Cinema (HD)

Zamów i oglądaj film „Player One” na:

  • CHILI Cinema – można oglądać na urządzeniach mobilnych w trybie offline, na Smart TV i komputerze,
  • iTunes – można oglądać na urządzeniach mobilnych w trybie offline, na Apple TV (Apple TV 4K) i komputerze.

Zobacz także oficjalny zwiastun filmu:

Film dostępny jest także w sprzedaży od 24 czerwca br. na płytach DVD i Blue-Ray w jakości 4K, w ponaddwukrotnie wyższej cenie niż wersja online (ok. 130 zł).

źródła: CHILI TV, Apple, Warner Bros. Polska