Pikachu w kapeluszu z okazji 2. rocznicy Pokémon GO

Trenerzy z całego świata mogą przez określony czas łapać wyjątkowego pokemona Pikachu w kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych z okazji drugiej rocznicy gry Pokémon GO.

Pikachu w słomkowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych (2. urodziny Pokemon GO)

Aż ciężko uwierzyć, że to już dwa lata odkąd wydana została gra mobilna Pokémon GO. Z tej okazji, twórcy gry dziękują graczom z całego świata przygotowując miłą niespodziankę w samej grze i nie tylko.

To właśnie Pikachu jest najpopularniejszym i najbardziej znanym Pokemonem, dlatego w świętowaniu tej doniosłej okazji będzie można znaleźć więcej Pikachu i w dodatku w specjalnej stylizacji :) Od 6 do 31 lipca będzie pojawiał się znacznie częściej. Dodatkowo Pikachu będzie występował w specjalnej letniej stylizacji ze słomkowym kapeluszem na głowie i czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Jeśli to dla Was za mało, możecie kupić specjalne fanowskie gadżety z awatarem stworka. Trenerzy ze złotym medalem Pikachu Fan będą mogli kupić wszystkie powiązane przedmioty, w tym koszulki i uszy Pikachu.

Po dużej aktualizacji w czerwcu tego roku, gra powinna znowu powrócić do łask! Dodatkowo ogłoszono, że specjalne badania nad mitycznym Pokémonem Celebi będą dostępne na całym świecie w najbliższej przyszłości. Bądźcie czujni, bo tego lata czeka Was sporo niespodzianek.

Pikachu w okularach i kapeluszu (2. urodziny Pokemon GO)
Pikachu w okularach i kapeluszu (2. urodziny Pokemon GO)

źródło: Pokemon GO