Jeszcze tylko dzisiaj 10 GB internetu od Orange za darmo!

Z okazji festiwalu Open’er Festival 2018 możesz jeszcze do końca dnia zgarnąć 10 GB internetu mobilnego za darmo, do wykorzystania przez tydzień!

10 GB internetu od Orange z okazji Open'er Festival 2018

Dzisiaj kończy się tegoroczny Open’er Festival Powered by Orange oraz specjalna promocja, w ramach której można odebrać darmowy pakiet 10 GB internetu mobilnego w Orange.

Każdy, kto ma usługi mobilne Orange może aktywować bezpłatny pakiet 10 GB w czasie trwania festiwalu. Oczywiście nie trzeba być obecnym na festiwalu i można skorzystać z promocji z każdego miejsca w Polsce. Wystarczy mieć usługi mobilne w Orange w ofercie dla klientów indywidualnych lub biznesowych.

Z jednorazowego pakietu można skorzystać na terenie Polski przez 7 dni od momentu aktywacji. Będzie on wykorzystywany przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie czy usługami na kartę (nie dotyczy to tylko planu biznesowego Firma).

Aby aktywować 10 GB netu, wystarczy wysłać w oficjalnych dniach festiwal czyli odpowiednio 4, 5, 6 i 7 lipca bezpłatnego SMS-a o treści FESTIWAL pod numer 80830.

Kolejna promocja z darmowymi pakietami danych już w od 17 do 18 sierpnia 2018 r. podczas Kraków Live Festival! Przypomnę Wam o tym, żebyście nie zapomnieli :)

Niezależnie od darmowych pakietów GB klienci Orange mogą kupić najnowszy telefon Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem Huawei AM08 Bluetooth w zestawie za 0 zł na start i 58 zł miesięcznie w Planie Optymalnym. Fani muzyki mogą zaopatrzyć się także w kolorowe akcesoria muzyczne Fresh ‘n Rebel i czerpać radość z muzyki jeszcze długo po letnich festiwalach. Przy zakupie dowolnego akcesorium muzycznego tej marki w Orange, każdy klient będzie mógł dokupić głośnik Slice Fresh ‘n Rebel za pół ceny.

Orange po raz kolejny wspiera Open’er Festival Powered by Orange. Największymi gwiazdami są m.in. Arctic Monkeys, Depeche Mode, Massive Attack i Bruno Mars.

źródło: informacja prasowa