3-miesięczne członkostwo PlayStation® Plus 25% taniej!

Oszczędź 25% na 3-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus w promocji „Lato z PS Plus” trwającej od 27 czerwca do 9 lipca 2018 r.

Obniżka 25% na 3-miesięczną subskrypcję PS Plus

Sony uruchomiło kolejną promocję na subskrypcję w Playstation Plus, w ramach której można kupić trzymiesięczny dostęp w niższej cenie: 75 zł za 3 miesiące (zamiast 100 zł). Promocja rozpoczęła się 27 czerwca i zakończy się 9 lipca 2018 r. o godz. 11:00 (czasu polskiego). Oferta jest dostępna zarówno dla obecnych członków PlayStation Plus, jak i osób niebędących jeszcze członkami.

Jeden użytkownik może wykupić tylko jedną subskrypcję w ramach promocji. Ta subskrypcja to ciągła subskrypcja płatna, czyli z Twojego portfela co 3 miesiące będzie pobierana stała opłata subskrypcyjna w wysokości 100 zł. Aby opłacić subskrypcję, na Twoim koncie musi być zarejestrowana karta kredytowa/debetowa lub konto PayPal. W każdym momencie można zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Zobacz także: Konto dla gracza w mBanku z kodami na PlayStation Plus

PlayStation®Plus to miejsce, gdzie spotyka się największa na świecie społeczność graczy nowej generacji. W ramach subskrypcji użytkownicy otrzymują między innymi dostęp do:

  • trybu online dla wielu graczyPS4™: niezależnie od tego, czy szukasz przeciwników, czy członków swojego oddziału,
  • darmowych gier co miesiąc: możesz co roku pobierać 24 starannie wybrane gry na PS4™, nie płacąc za to ani grosza, i grać w nie tak długo, jak płacisz za subskrypcję,
  • wyjątkowe rabaty: oferty specjalne na gry i dodatki w PlayStation®Store,
  • dysk internetowy: 10 GB miejsca w chmurze na zapisanie danych gier PS4™.

Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie, wygaśnie ona na zakończenie opłaconego kwartału. Spowoduje to, że nie będą pobierane kolejne opłaty subskrypcyjne, ale nie otrzymasz zwrotu już dokonanych płatności.

Oferta promocyjna dostępna jest w internetowym sklepie PlayStation Store.