Gra Mayhem Combat oparta o walki na arenie już w App Storze!

Mayhem Combat – dynamiczna, mobilna gra akcji oparta o walki na arenie od studia Vivid Games, debiutuje na platformie iOS.

Gra Mayhem Combat od Vivid Games

Twórcy ciepło przyjętej gry Real Boxing wydali właśnie kolejny tytuł free-to-play Mayhem Combat na urządzenia z systemem iOS, a wersja na Androida już 13 lipca 2018 r. Gra zawiera tryb w stylu Battle Royale dla maksymalnie 10 graczy – bitwa może wyłonić tylko jednego mistrza miejskich walk!

Mayhem Combat, rozbudowana gra akcji oparta o walki na arenie stworzona przez polskiego developera Vivid Games, wyszła właśnie z fazy soft launch i ma dzisiaj oficjalną, światową premierę w sklepie App Store. Nadszedł czas na wyzwolenie swojej wewnętrznej furii i walkę o dominację nad miastem w jednej z najlepszy gier typu real-time PVP multiplayer. Użytkownicy Androida mogą już rozgrzewać się przed bitwą, jako że wersja Android ukaże się w ciągu najbliższych tygodni!

By uczcić premierę iOS, Vivid Games przygotowało jedyny w swoim rodzaju konkurs dla wszystkich graczy. Osoba, która znajdzie się na szczycie rankingu wojowników w dniu 5 lipca o godzinie 21:59 CEST, otrzyma nagrodę w wysokości 1000 dolarów. Wszyscy najlepsi wojownicy zostaną wynagrodzeni, ponieważ gracze znajdujący się w pierwszej setce rankingu otrzymają skrzynki, złoto oraz karty. Wszelkie pytania dotyczące konkursu można zadawać poprzez Discord.

Zobacz także: Super Monkey Ball: Sakura Edition – nowa gra mobilna z kolekcji SEGA Forever

Mayhem Combat to świeże i ekscytujące podejście Vivid Games do gatunku bijatyk. Podczas gdy Real Boxing było jedynym w swoim rodzaju wirtualnym symulatorem walki 3D, Mayhem Combat sięga jeszcze dalej, stając się jedyną grą mobilną łączącą w sobie elementy bijatyki oraz platformówkowego poruszania się po arenach posiadających elementy interaktywne.

Gracze będą mogli spróbować swoich sił w walkach 1v1, wszyscy-na-wszystkich, tag battle z trzema wymienialnymi postaciami oraz trybie w stylu Battle Royal na 10 graczy. Celem rozgrywki jest przechytrzyć i pokonać przeciwnika, używając najbardziej wymyślnych rodzajów broni, a także umiejętności poruszania się po platformach, przy okazji wykorzystując też interaktywne elementy otoczenia znajdujące się na każdej z aren.

Screen z gry Mayhem Combat

Cechy gry

  • Tryb dla jednego gracza: ogromna mapa pełna czekających na śmiałków starć i potężnych bossów do pokonania,
  • Tryb sieciowy: multiplayer dostępny w czasie rzeczywistym, cotygodniowe turnieje, nagrody i tabele wyników,
  • 12 dostępnych, różnorodnych postaci, każda z innym stylem walki,
  • 12 interaktywnych poziomów, pełnych śmiercionośnych pułapek, niespodzianek i przedmiotów do zebrania,
  • System podnoszenia poziomów zarówno postaci, jak i broni – ponad 150 dodatkowych umiejętności, ataków oraz broni do ulepszenia i wytworzenia,
  • Unikatowy, kreskówkowy styl graficzny stworzony dzięki silnikowi Unreal Engine 4.

Zobacz, jak wygląda rozgrywka:

Stworzony tak, aby trafić nawet do początkujących graczy, Mayhem Combat pozwoli zarówno cieszyć się rozgrywką w gronie znajomych, jak i poczuć prawdziwe emocje tym, którzy chcą doświadczyć rywalizacji z przeciwnikami z całego świata.

Screen z gry Mayhem Combat

Mayhem Combat można pobierać za darmo (gra zawiera opcjonalne zakupy w aplikacji) w sklepie AppStore:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: informacja prasowa