Samsung zaprasza na wydarzenie Galaxy Note9 Unpacked

Firma Samsung zapowiedziała na 9 sierpnia 2018 r. specjalne wydarzenie Upacked, podczas którego zobaczymy Galaxy Note9.

Galaxy Note9 Unpacked (9 sierpnia 2018 r. o godz. 17.00)

Samsung wysłał zaproszenie na wydarzenie, które odbędzie się 9 sierpnia 2018 roku. Spodziewamy się, że nowym urządzeniem będzie Galaxy Note 9, o czy świadczy wideo promujące Unpacked z rysikiem Note stylus plus.

Data 9 sierpnia została podana już przez Bloomberga na początku tego miesiąca, a teraz zostało oficjalnie potwierdzone i zapowiedziane przez Koreańczyków. Jeśli chodzi o Note9, plotki wskazują, że będzie to podobne urządzenie do Note 8 z pewnymi ulepszeniami. Galaxy S9 również niewiele różnił się od zeszłorocznego S8, skupiając się na ulepszonym aparacie, a nie na całkowitym przeprojektowaniu designu.

Zaproszenie również wydaje się wskazywać na nowy żółty kolor urządzenia Galaxy Note 9.

Biorąc pod uwagę, że Samsung używa linii Note jako platformy do większych eksperymentów sprzętowych, prawdopodobnie możemy zobaczyć kilka innych dodatków – jak np. czytnik odcisków palców. Niezależnie od doniesień, już za kilka tygodni dowiemy się znacznie więcej na temat samego urządzenia.

Całą konferencję będzie można także obejrzeć online na stronie internetowej firmy oraz oficjalnym kanale na YouTube’ie. Transmisja będzie nadawana na żywo o godz. 17.00 czasu polskiego.