Promocja 30 GB i 100 zł na lato w ofercie Play na kartę

Operator komórkowy Play uruchomił dwie atrakcyjne promocje w ofercie na kartę, w których można zdobyć 30 GB internetu mobilnego za darmo, a nowi klienci bonus o wartości 100 zł.

Play na kartę – promocja 30 GB internetu i 100 zł bonusu

Od piątku 22 czerwca w sieci Play dostępne są dwie promocje na lato, w których można zdobyć aż 30 GB internetu mobilnego w prezencie, a nowi klienci nawet 100 zł do wykorzystania.

Jak zdobyć 30 GB internetu mobilnego za darmo w Play na kartę?

Wystarczy aktywować promocję w aplikacji mobilnej Play24 na iOS-a i Androida (linki do pobrania aplikacji w sklepach App Store i Google Play znajdziesz na dole strony).
W zakładce Pakiety i usługi → Internet należy tylko włączyć opcję Internet na lato za darmo.

Od momentu aktywacji do końca września br. dostaniecie co miesiąc 10 GB (maksymalnie 3 razy, czyli 30 GB). Warto się pospieszyć i aktywować promocję jak najszybciej, ponieważ promocja jest czasowa. Należy pamiętać, żeby podczas aktywacji i w momencie przyznawania kolejnych 10 GB, konto w sieci było aktywne.

Jeżeli nie chcecie instalować aplikacji na smartfonie, to promocję można aktywować krótkim kodem *111*870*1#, ale wtedy otrzymacie o połowę mniej, czyli 5 GB przyznawane co miesiąc do września (w sumie 15 GB).

Jak odebrać prezent 30 GB internetu mobilnego w Play na kartę? (instrukcja)
Jak odebrać prezent 30 GB internetu mobilnego w Play na kartę? (instrukcja)

Pakiet Internet na lato będzie ważny do końca września! Po tym czasie niewykorzystane dane na internet zostaną anulowane. Promocja dotyczy ofert:  Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę.

Zobacz także: Inne promocje doładowań telefonów na kartę (u wszystkich operatorów)

Nowi klienci mogą otrzymać 30 GB i jeszcze bonus o wartości 100 zł (darmowe złotówki na start!)

Play daje nowym klientom bonusowe 100 zł do wykorzystania w ramach konta. Wystarczy kupić starter, aktywować kartę SIM i wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *111*948*1#. 100 zł do wydania na rozmowy i SMS-y wpadnie na konto w ciągu 24 godzin. Ten pakiet także jest ważny do końca września.

Oczywiście nowi klienci mogą również skorzystać z promocji na 30 GB na internetu na lato!

Regulaminy promocji „Internet na lato” oraz „Darmowe złotówki na start” oraz więcej informacji znajdziesz stronie operatora play.pl/na-lato.

Aplikację mobilną Play24 pobierzesz z oficjalnych sklepów z aplikacjami, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa