Katastroficzny film pt, „How It Ends” od 13 lipca na Netfliksie

„How It Ends”, z udziałem Theo Jamesa, Foresta Whitakera i Kat Graham, będzie dostępny już od 13 lipca, tylko w serwisie Netflix – zobacz zwiastun, który zapowiada się ciekawie!

How It Ends - film Netflix

W najnowszym filmie serwisu Netflix pt. „How It Ends” fabuła opiera się na tajemniczym kataklizmie, który wywołuje epidemię dezinformacji i przemocy. Tymczasem pewien mężczyzna wraz z teściem przemierza pogrążony w chaosie kraj, aby uratować swoją ciężarną żonę.

W „How It Ends” nie wiemy do samego końca, co się wydarzyło, wiemy tylko, że wydarzenie miało ogromną skalę i spowodowało katastrofę. Główny bohater wraz ze swoim teściem wyrusz, aby uratować żnę i córkę Samanthę…

Tajemnica apokaliptycznego wydarzenia zaczyna się rozwijać w eterze, rozpowszechniając dezinformację i przemoc. Czy Tom i Will będą w stanie poruszać się po rozpadających się drogach i społeczeństwie Ameryki, aby ocalić dziewczynę?

Wygląda na to, że „How It Ends” zabierze nas na kolejne apokaliptyczne pustkowiem, które potrzebuje ratunku, i w kolejną podróż „na ratunek kobiecie”. Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy film i to jak skończy się ta historia. Po świetnym filmie „Anihilacja”, może to być kolejny dobry film, który można będzie zobaczyć tylko w serwisie streamingowym.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:

Reżyserem filmu jest niezależny twórca David M. Rosenthal, scenariusz filmu został napisany przez Brooksa McLarena, który także pisze skrypty do nowego filmu Rambo – to jest być może znak, że apokalipsa rzeczywiście jest blisko.

Jak to się skończy ta historia? Dowiemy się już 13 lipca 2018 roku, oglądając film „How It Ends” w serwisie Netflix!

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

Oficjalny plakat filmu:

Plakat filmu „How It Ends”
Plakat filmu „How It Ends”

źródło: Netlix via SYFY Wire