Recover.Faster pomoże Ci szybko wyzdrowieć!

Aplikacja mobilna Recover.Faster na iOS-a pomoże Ci szybciej wrócić do zdrowia, dzięki łatwej kontroli reakcji naszego organizmu na różne leki.

Aplikacja mobilna Recover.Faster (iOS)

Potrzebujemy prostych w obsłudze narzędzi, dzięki którym dowiemy się jak nasz organizm reaguje na leki. Taką świadomość osiągniemy na podstawie danych analizowanych przez dłuższy czas. Kto pamięta ile razy i na co był chory w 2016 roku? Jak szybko i jakimi lekami się wyleczył?

Aplikacja mobilna Recover.Faster na urządzenia z systemem iOS, której twórca jest Krzysztof Żabicki, pozwoli łatwo i szybko kontrolować nasz stan zdrowia i naszych dzieci. Autor wpadł na pomysł stworzenia prostej i użytecznej aplikacji pod wpływem własnych spostrzeżeń z codziennego życia, między innymi szybkie zmiany temperatury u małego dziecka, zagubienie w gąszczu kupionych wcześniej leków, brak możliwości szybkiego, przekrojowego spojrzenia na częstotliwość występowania różnych dolegliwości.

Krzysztof zaczął od dostępnych w AppStorze aplikacji i szybko okazało się, że proste dodanie pomiaru wymaga przeklikania się przez kilka ekranów, co na dłuższą metę go irytowało. Nawet dodanie wartości w domyślnej aplikacji Apple Health jest dość głęboko zagnieżdżone.

Przeczytaj także: MyTherapy to aplikacja, która przypomni Ci o wzięciu leków

Szybkie monitorowanie zdrowia i przyjmowanych leków z Recover.Faster

Większość podobnych aplikacji to kombajny z wieloma funkcjami, których nie potrzebował. Ponieważ, jak większość użytkowników, docenia proste i użyteczne pomysły sam wymyślił rozwiązanie, które skupia się na najważniejszych informacjach i przedstawił je na dwóch ekranach:

  • Pierwszy ekran pokazuje wszystkie nasze dotychczasowe dolegliwości oraz ich czas trwania. Umożliwia też wyszukiwanie wg nazwy choroby lub stosowanego leku.
  • Drugi ekran dotyczy wybranej choroby.
Screen aplikacji Recover.Faster
Screen aplikacji Recover.Faster

Obecna wersja pozwala tylko na dodanie dawkowania z przypomnieniami (na tym samym ekranie) oraz pomiarów (temperatury i ciśnienia). Pełna wersja, która jest obecnie rozwijana, rozszerzy wybór parametrów, umożliwia rejestrowanie zmian nasilenia objawów i oglądanie zmian na czytelnym wykresie.

Ważne jest bezpieczeństwo i prywatność danych, które przechowywane są lokalnie na urządzeniu użytkownika i nigdzie nie udostępniane, ani wysyłane.

Recover.Faster to najprostszy sposób monitorowania stanu zdrowia w dłuższym okresie. Dzięki dostępnym obecnie, podstawowym funkcjom możesz:

  • dodać chorobę,
  • ustawić przypomnienia dla przepisanych leków,
  • dodać pomiar temperatury i ciśnienia,
  • wyszukać kiedy stosowałeś dany lek,
  • sprawdzić jak szybko doszedłeś do zdrowia.

Wkrótce możliwe będzie również udostępnianie danych i rejestrowanie danych dla kilku użytkowników. Wszystko nadal na tych samych dwóch ekranach.

Aplikację Recover.Faster pobierzesz za darmo w wersji podstawowej ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store