Drugi sezon serialu „Ozark” już 31 sierpnia

Zobacz najnowsza zapowiedź drugiego sezonu serialu zatytułowanego „Ozark”, którego premiera zaplanowana jest na 31 sierpnia 2018 r. w serwisie Netflix.

2. sezon „Ozark” (31.08.2018) Netflix

Netflix opublikował zapowiedź drugiego sezon serialu „Ozark” z udziałem Jasona Batemana i Laury Linney. Ten jeden z ciekawszych dramatów kryminalnych powróci już 31 sierpnia.

40-sekundowa zapowiedź serialu przybliża nam nieco fabułę drugiego sezonu. Jest mnóstwo mrocznych, złowieszczych momentów, a wideo ostatecznie kończy się wystrzałem, a Wendy mówi: „Więc to wszystko? Wracamy do tego domu, idziemy do łóżka, budzimy się rano i całujemy dzieci?” Marty odpowiada: „Właśnie to robimy”.

W drugim sezonie rodzina Byrde nadal znajduje się w trudnej sytuacji, po tym jak Marty wyprał sporo brudnych pieniędzy i wdał się w porachunki z kartelami narkotykowymi. Stawka jest jeszcze wyższa niż wcześniej – i Byrdesowie wkrótce zdadzą sobie sprawę, że muszą postawić wszystko na jedną szalę.


Przeczytaj także: TOP 24 najlepszych seriali wszech czasów Netflixa

Obejrzyj powyższy zwiastun 2. sezonu serialu pt. „Ozark”:

Jeśli nie oglądaliście pierwszej serii, to macie jeszcze całe wakacje na nadrobienie zaległości.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj