Serial VR „Kiss Me First” na Netfliksie od 29 czerwca

Serial pt. „Kiss Me First” to rozgrywający się w wirtualnej rzeczywistości thriller kryminalny, który pojawi się w serwisie Netflix już 29 czerwca – obejrzyj zwiastun.

„Kiss Me First” (29 czerwca 2018, Netflix)

Oficjalny zwiastun nowego serialu „Kiss me First” przedstawia między innymi sceny akcji z prawdziwego i wirtualnego świata gry, oparte na CGI. Dramat z grami science-fiction zatytułowany „Kiss Me First” pojawi się w serwisie Netflix 29 czerwca.

Za produkcją stoją twórcy brytyjskiego serialu telewizyjnego Skins. Nowy serial opowiada o losach samotnej kobiety o imieniu Leila, która poznaje w grze Agora – rozgrywającej się w wirtualnej rzeczywistości – imprezowiczkę Tess. Obie dziewczyny zaprzyjaźniają się, odkrywają wirtualny świat pełen emocji.. i morderstwa. Gdy Tess znika, Leila przejmuje w wirtualnym świecie postać przyjaciółki, aby poznać tajemnicę zaginięcia.

Tytuł został stworzony przez tych samych ludzi, którzy odpowiadają za brytyjski serial „Skins”, który tworzono od 2007 do 2010 roku, a premiera ostatniego sezonu miała miejsce w 2013 roku.

Przeczytaj także: TOP 12 seriali dokumentalnych w serwisie Netflix (2018)

Zobacz zwiastun:

Serial Kiss Me First jest oparty na powieści YA Lottie Moggach. Akcja opowieści przenika między prawdziwym a wirtualnym światem. Choć po samym zwiastunie trudno powiedzieć, czy będzie to dobra pozycja, na pewno warto dodać ten tytuł do jednych z ciekawszych, które zadebiutują na platformie pod koniec tego miesiąca.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

Plakat serialu:

Plakat serialu „Kiss Me First”

źródła: Netflix, Engadget, Na Ekranie