Giga promo 300 GB za 39,99 zł w OTVARTA

Sieć komórkowa OTVARTA rusza z nową promocją na internet mobilny LTE „O! Szybki 100 GB + 200 GB W NOC!”, która kosztuje tylko 39,99 zł miesięcznie.

Nowa promocja na internet mobilny LTE sieci komórkowej OTVARTA ma szansę stać się rynkowym hitem wakacji. Operator dodaje ekstra 100 GB do standardowej oferty, zachowując tę samą, promocyjnie niską cenę. W efekcie można otrzymać 300 GB internetu mobilnego za 39,99 zł. Wygląda na to, że to zdecydowanie najtańsza oferta na przenośny internet na polskim rynku, średnio o 25% niż u konkurencji.

Dodatkowym atutem oferty „O! Szybki 100 GB + 200 W NOC!” za 39,99 zł miesięcznie jest elastyczna umowa, którą abonent może zawrzeć na czas nieokreślony, co w praktyce oznacza, że sieć – szanując potrzeby swoich klientów – nie zmusza ich do wiązania się długoterminową, dwuletnią umową w celu skorzystania z tej bardzo atrakcyjnej promocji na mobilny internet.

O! Szybki 100 GB + 200 W NOC! to doskonała oferta dla wszystkich, którzy bardzo dużo korzystają z internetu i potrzebują mieć do niego dostęp niezależnie od miejsca, w którym się w danym momencie znajdują.

Przeczytaj także: Internet mobilny na kartę – porównanie

Super pakiet internetu obejmuje łącznie aż 300 GB transmisji danych w abonamencie – 100 GB o każdej porze doby oraz dodatkowo 200 GB w godzinach nocnych. Po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu, użytkownik nadal bez problemów może korzystać z internetu przy zredukowanej transmisji danych.

Cennik oferty internetu mobilnego w sieci OTVARTA (czerwiec 2018)
Cennik oferty internetu mobilnego w sieci OTVARTA (czerwiec 2018)
  • 100 GB + dodatkowe 200 GB między godziną 1.00 a 07.00,
  • bez limitu dostęp do internetu po wykorzystaniu dostępnych 100 GB przy zredukowanej prędkości,
  • jednorazowa opłata aktywacyjna: 24 zł,
  • umowa na czas nieokreślony,
  • dostawa (kurier) gratis: 0 zł.

Więcej informacji o najtańszym internecie mobilnym na rynku można znaleźć na stronie internetowej: https://otvarta.pl/internet#o-szybki-100-gb-internet-110-nieokreslony-dynamiczny

Wyróżnikiem oferty sieci OTVARTA są najniższe na rynku ceny za abonament na telefon z elastyczną umową. W promocji rodzinnej 2+1, cena trzeciego abonamentu wynosi jedynie 0,99 zł miesięcznie. Standardowa cena najtańszego abonamentu to zaledwie 7,99 zł miesięcznie, a koszt abonamentu na rozmowy bez limitu do wszystkich sieci i na numery stacjonarne – tylko 13,99 zł miesięcznie.

Więcej informacji o ofercie sieci znajdziesz na stronie promocji.

osobiście nie znam tej oferty i nie korzystałem z usług sieci OTVARTA. Mam nadzieję, że czytelnicy, którzy mieli taką okazję podziela się w komentarzach swoimi wrażeniami na temat jakości usług i prędkości internetu mobilnego w tej sieci.

źródło: informacja prasowa