Upiorny i wstrząsający serial „Bellevue” od dziś w Ale kino+

Jeśli macie ochotę na mocny kryminał, to dzisiaj na Ale kino+ swoją premierę ma pierwszy odcinek serialu „Bellevue” z Anną Paquin – zobacz zwiastun.

Bellevue - serial Ale kino+

W niedzielę 10 czerwca 2018 r. o godzinie 20.10 na kanale Ale kino+ wyemitowany zostanie pierwszy a zaraz po nim drugi odcinek kanadyjskiego serialu kryminalnego „Bellevue”. W roli głównej wystąpi gwiazda „Czystej krwi” – Anna Paquin, która musi rozwikłać tajemnice pozornie szczęśliwego miasteczka.

Historia rozgrywa się w małym, pozornie spokojnym miasteczku. Pewnego dnia z miasta znika nastolatek, a detektyw Annie Ryder (Anna Paquin) próbuje rozwikłać zagadkę tego zaginięcia. Osobowość kobiety zawsze kłóciła się z jej rodzinnym miastem – Annie była bezczelna i impulsywna. Zaangażowanie w nowe śledztwo odsuwa ją od rodziny. W tym samym czasie Annie spotyka tajemniczą osobę z przeszłości, która podsuwa jej niepokojące podpowiedzi.

Serial liczy osiem odcinków i będzie emitowany po dwa odcinki co niedzielę, począwszy od 10 czerwca. Można obejrzeć go na żywo na Ale kino+ oraz online po emisji serialu na platformie streamingowej nc+ go (w sekcji VOD).

Przeczytaj także: Szwedzki serial „Prawnik” to dobra pozycja dla miłośników kryminałów

Poniżej możesz obejrzeć zwiastun serialu Bellevue oraz opisy pierwszych dwóch odcinków.

Odcinek 1, PREMIERA: niedziela 10 czerwca, 20:10

Znaleziono dowody zbrodni: dżinsowa kurtka, rower, ząb, zakrwawiony magazyn i telefon komórkowy, należący do szesnastoletniego Jesse’ego Sweetlanda, prawdopodobnie najlepszego hokeisty w swoim wieku w mieście. Lokalni policjanci początkowo nie traktują zniknięcia Jesse’go zbyt poważnie, ponieważ nastolatek jest transseksualny.

Twierdzą, że chłopiec po prostu uciekł z domu, jednak w tym samym czasie policja otrzymuje informację, że znany służbom mundurowym pedofil wkroczył do miasta. Annie zaczyna badać czy mężczyzna może być zaangażowany w zniknięcie nastolatka.

Kadr z serialu kryminalnego „Bellevue”
Kadr z serialu kryminalnego „Bellevue”

Odcinek 2, PREMIERA: niedziela 10 czerwca, 21:00

W dalszym śledztwie dotyczącym zniknięcia Jesse’go, Annie otrzymuje wiadomości od nieznanej osoby, która dręczyła ją zagadkami, gdy była dzieckiem. Peter odciąga Annie od prowadzenia dochodzenia tym tropem, ponieważ wie jak bardzo traumatyczne miała dzieciństwo po śmierci ojca. Obecne dowody wskazują na to, że osoba bezpośrednio zaangażowana w zaginięcie nastolatka była już przesłuchiwana. Trwają rozmowy z rówieśnikami chłopca – kolegami z klasy i drużyny hokejowej.

źródło: Ale kino+