Water Festival powraca do Pokémon GO z dodatkowymi bonusami!

Przez dwa tygodnie, do czwartku 21 czerwca 2018 potrwa Festiwal Wodny (Water Festival) w grze mobilnej Pokémon GO – oznacza to wysyp większej liczby lepszych wodnych POkemonów!

Water Festival 2018 w Pokemon GO

Ludzie z Niantic zapowiedzieli, że Festiwal Wodny (Water Festival) powraca do gry mobilnej Pokémon GO od tego tygodnia. Impreza rozpoczęła się w czwartek 7 czerwca o 13:00 czasu PDT i potrwa do 21 czerwca do godz. 13:00 czasu PDT.

Podczas Festiwalu Wodnego, specjalny typ wodnych Pokemonów takich jak Magikarp i Wailmer, będzie częściej pojawiał się na wolności. Ale jest coś więcej, ponieważ niektórzy szczęściarze mogą spotkać rzadkiego Shiny Shelldera po raz pierwszy podczas „Water Festival”.

Oto kilka specjalnych bonusów, które Niantic oferuje podczas tej dwutygodniowej imprezy: 3x Gwiezdny Pył (Stardust) podczas złowienia Pokemonów typu wodnego, z 2-kilometrocwych jaj wylęgną się na przykład Totodile, Mudkip i Corphish, możliwość zarobienia podwójnych cukierków (Candy) i gwiezdnego pyłu za każde wyklute jajko.

Przeczytaj również: Nowa gra Pokémon Quest od Nintendo pojawi się na smartfonach

W końcu, Raidy będą również wyposażone w potężne Pokemony typu wodnego podczas trwania festiwalu. Powraca legendarny Pokemon Kyogre. Ci gracze, którym uda się wygrać wyzwanie Kyogre, będą mieli szansę poznać jego błyszczącą formę.

źródło: Niantic Lab Pokémon GO – Soak Up Special Bonuses during Water Festival 2018!