3 miesiące Spotify Premium w cenie 19,99 zł, tylko do 30 czerwca

Spotify uruchomiło nową promocję subskrypcji na Spotify Premium dla powracających użytkowników, w której można otrzymać 3 miesiące dostępu do serwisu w cenie 19,99 zł.

Spotify Premium - promocja: 3 miesiące w cenie 19,99 zł
Spotify Premium – promocja: 3 miesiące w cenie 19,99 zł

Spotify po raz kolejny uruchamia specjalną ofertę promocyjną dla tych, którzy zrezygnowali z subskrypcji przed 15 kwietnia 2018 i do tej pory nie powrócili do serwisu. Taka akcja ma przede wszystkim na celu przyciągnięcie z powrotem do swoich usług płatnych subskrybentów, którzy prawdopodobnie korzystają z konkurencyjnych muzycznych serwisów streamingowych.

Spotify niedawno pochwaliło się, że ma już 170 mln użytkowników, a każda tego typu akcja z pewnością przysłuży się dalszemu wzrostowi subskrybentów płatnych i bezpłatnych. Tych pierwszych, na początku 2018 roku było już 70 mln.

Promocja z darmowymi miesiącami pozwoli serwisowi podebrać klientów konkurencyjnych usług takich jak Apple Music, Tidal i innych.

Przeczytaj także: Czy streaming muzyki idzie w parze z subskrypcjami?

Jak zdobyć 3 miesiące Spotify Premium za 19,99 zł?

Jeśli chcesz mieć dostęp do swojej muzyki w każdym miejscu, nawet tam gdzie nie ma dostępu do sieci komórkowej lub Wi-Fi, możesz wykupić abonament na Spotify Premium na 3 miesiące w cenie jednego miesiąca, czyli 19,99 zł. Po okresie promocji będzie pobierana standardowa miesięczna opłata za korzystanie, chyba, że wcześniej zrezygnujesz z dalszej subskrypcji i po trzech miesiącach stracisz dostęp do funkcji premium.

Zalety wersji Spotify Premium
Zalety wersji Spotify Premium

Ważne: Oferta niedostępna jest dla użytkowników, którzy zrezygnowali z Premium po 15 kwietnia 2018 r. Z oferty promocyjnej można skorzystać do 30 czerwca 2018 r. włącznie. Spotify zastrzega także, że dostępna jest ograniczona liczba ofert ponownego zaangażowania, do wyczerpania zasobów!

Więcej informacji znajdziesz na stronie promocji i w warunkach oferty ponownego zaangażowania Spotify.

źródło: Spotify