Zapraszając znajomych do Mobile Vikings możesz mieć usługę #ZaDarmo

Operator Mobile Vikings uruchomił promocję, w której klienci po zaproszeniu 5 znajomych do sieci, będą mogli korzystać za darmo dopóki zaproszeni będą aktywni i doładują swoje konta za minimum 25 zł.

Mobile Vikings – zaproś 5 znajomych i miej #ZaDarmo na zawsze

Zapraszając do Mobile Vikings minimum 5 znajomych, możesz nie płacić nic za rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz internet. Zero złotych – dopóki cała Twoja załoga jest aktywna i doładowuje konto za minimum 25 zł. A co Twoi znajomi będą z tego mieć? Przede wszystkim nieograniczony kontakt z Tobą i możliwość budowania własnej mini załogi. W końcu masz wszystko za darmo.

Obracamy się w świecie, gdzie każdy chce zostać królem okazji, ale to dopiero umiejętność rozsądnego dysponowania pieniędzmi jest SMART. Dzięki specjalnej promocji jesteś w stanie zrobić swój smart deal. Wystarczy, że masz 5 znajomych, którzy dołączą do załogi Mobile Vikings i co miesiąc będą doładowywać swoje konto za minimum 25 zł. Powiększając swój team dajesz szansę innym, by również mieli #ZaDarmo.

Przeczytaj także: Internet mobilny na kartę – porównanie

Nie udało Ci się zebrać okrągłej liczby 5 znajomych? Nic straconego – od każdego nowego Vikinga, który wejdzie na pokład z Twojego polecenia otrzymujesz 10% kwoty jego doładowania. Wystarczy, że przyszły użytkownik przy zamówieniu poda Twój numer telefonu i już stajesz się Polecającym. Świeżo zwerbowani członkowie załogi też mają swoją szansę stworzenia własnego mini teamu i obniżenia domowych wydatków. Wszystko odbywa się na tych samych zasadach.

Program lojalnościowy Mobile Vikings - zaproś 5 osób i korzystaj #ZaDarmo
Program lojalnościowy Mobile Vikings – zaproś 5 osób i korzystaj #ZaDarmo

Korzyści za zaproszenie aktywnych użytkowników:

  • -10% za 1 aktywnego klienta,
  • -20% za 2 aktywnych klientów,
  • -30% za 3 aktywnych klientów,
  • -40% za 4 aktywnych klientów,
  • 5. aktywny klient gwarantuje Ci korzystanie z sieci za darmo!

Oszczędzać to nie znaczy zarabiać więcej, ale wydawać mniej. Nowy program lojalnościowy pozwala racjonalnie redukować opłaty za rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet. W końcu kto nie chciałby trochę odłożyć na zbliżające się wakacje? Wystarczy, że połączysz siły ze znajomymi (czy nieznajomymi – i tak nikt tego nie sprawdzi ;)).

Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora: mobilevikings.pl/pl/darmo.

źródło: informacja prasowa