Karty upominkowe App Store & iTunes dostępne w Polsce

Apple poinformowało dzisiaj o dostępności fizycznych kart upominkowych App Store & iTunes w Polsce, które można kupić w wybranych sklepach i sieciach ze sprzętem elektronicznym.

Karty upominkowe App Store & iTunes w Polsce

Jeśli szukacie prezentu dla kogiś, kto posiada iPhone’a, iPada, Apple TV lub inny sprzęt Apple’a, a dodatkowo ta osoba lubi oglądać filmy, kupować gry i aplikacje mobilne, to karta podarunkowa App Store & iTunes może być dobrym prezentem.

Dzięki kartom upominkowym Apple’a można doładować swoje konto Apple ID i wykorzystac zgromadzone środki na zakup aplikacji, gier mobilnych, filmów, muzyki i nie tylko. Karty upominkowe App Store & iTunes można także użyć do zakupu subskrypcji Apple Music i uzyskać nieograniczony dostęp do jednej z największych bibliotek muzycznego serwisu streamingowego.

Karty można także użyć do zakupu dodatkowego miejsca w iCloud, aby przechowywać jeszcze więcej danych w chmurze.

Przeczytaj także: Najważniejsze nowości z konferencji WWDC 2018 z 4 czerwca

Gdzie można kupić karty upominkowe Apple’a w Polsce?

Karty upominkowe App STore & iTunes dostępne są w wybranych punktach sprzedaży detalicznej, między innymi w Auchanie, Cortlandzie, Empiku, iDreamie, Komputroniku i Media Expert.

Jak zrealizować kartę upominkową App Store & iTunes?

Korzystanie z karty upominkowej (Gift Card) jest bardzo proste. Wystarczy zapoznać się z instrukcjami na odwrocie karty i zrealizować ją na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch lub komputerze.

Gdy realizujesz kartę upominkową App Store i iTunes, znajdujące się na niej środki trafiają na konto Apple ID. Środki te możesz wykorzystać w sklepie iTunes Store, App Store lub iBooks Store, pod warunkiem że zalogujesz się do nich przy użyciu tego konta Apple ID. Środki można wykorzystywać do realizacji poszczególnych zakupów w sklepie aż do wyczerpania całej kwoty.

Fizyczne karty w Polsce mają wartości 50 zł, 100 zł i 150 zł lub w wybranym przez Ciebie nominale z przedziału 20-200 zł.

Więcej znajdziesz na stronie pomocy: Realizowanie kart upominkowych App Store i iTunes, kart upominkowych Apple Music oraz kodów zakupowych

Elektroniczne karty upominkowe można także wysyłać e-mailem za pośrednictwem tej strony internetowej.

źródło: Apple