6. sezon serialu OITNB powróci 27 lipca – zobacz zapowiedź

Serial „Orange Is The New Black” powróci 27 lipca 2018 r. z szóstym sezon do serwisu Netflix, a już dzisiaj możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź.

6. sezon serialu Orange Is The New Black (OITNB)

Piaty sezon „Orange Is The New Black” zakończył się na potężnym buntem w Litchfield. Najwyraźniej w szóstym sezonie pożegnamy się z więzieniem w Litchfielda i przeniesiemy się do Maksa.

Netflix ogłosił dzisiaj, że seria powróci 27 lipca 2018 roku i więźniarki ze zrównanego z ziemią Litchfield przeniosą się do Maksa a.k.a. więzienia o maksymalnym bezpieczeństwie, a.k.a. wszystko będzie znacznie bardziej brutalne.

Przeczytaj także: Wyślij gryps dziewczynom z OITNB i odczytaj odpowiedź w telegazecie

Podejrzewam, że podobnie jak w przypadku poprzednich premier sezonu OITNB czeka nas sporo niespodzianek promocyjnych przygotowanych przez serwis streamingowy. Coś czuję, że będzie się działo! Poniżej możesz obejrzeć pierwszą zapowiedź podpisywaną przez Netflixa jako: „Żegnaj Litchfield, witaj Maks.”

Jeżeli nie widziałeś pierwszych pięciu sezonu serialu „Orange Is The New Black”, to poniżej znajdziesz odnośnik do serwisu i zacząć binge watching – z pewnością wyrobisz się do 27 lipca!

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska