SpaceDrift! czyli niekończąca się jazda w kosmosie

Prosta gra mobilna „Space Drift!” na urządzenia mobilne z systemem iOS to darmowy tytuł, który spodoba się miłośnikom niekończących się gier z przeszkodami.

Space Drift! gra mobilna od InTrioGames

W grze mobilnej „Space Drift!” gracz ma za zadanie przebyć określoną trasę, którą wyznaczają zielone strzałki, ale w taki sposób, aby unikać coraz groźniejsze przeszkody czające się w kosmosie.

Gra należy do gatunku endless runnerów z otwartym światem, ale zamiast biegu lecimy statkiem kosmicznym. Radar wskazuje cel, czyli nową planetę do odkrycia, ale zdobycie bonusów z każdą nową rozgrywką staje coraz trudniejsze.

Wystarczy jednak tylko kilka rundek, aby przyzwyczaić się do prostego sterowania jednym palcem, co na początku nie jest takie łatwe. Trzeba uważać, na pojawiające się niebezpieczeństwa, pociski i rakiety, a przede wszystkim asteroidowe przeszkody, od których odbicie statkiem kończy się zmianą kursu. Po drodze trzeba pamiętać o zbieraniu gwiazd i nie dać się zbić z kursu, bo ilość paliwa jest ograniczona – w sam raz żeby trafić do celu!

Choć gra jest bardzo prosto wykonana i utrzymana w kreskówkowej stylistyce, bardzo wciąga i dostarcza przyjemne doświadczenia szybkich rozgrywek. Licze, że grywalność będzie bardzo duża, jeśli tylko sięgnięcie po ten tytuł – wiem to na własnym przykładzie :) Przygotujcie się zatem na mnóstwo komet, ucieczkę przed śmiercionośnymi kosmitami w przyjemnym animowanym świecie.

Najważniejsze cechy gry:

  • 7 kolorowych planet,
  • nieskończony otwarty świat,
  • wyjątkowe statki kosmiczne i różne trasy,
  • niespodziewane przeszkody, które nie pozwolą się tak łatwo zrelaksować!

Zrzut ekranu z gry Space Drift! na iPhone'a

Gra Space Drift! dostępna jest na urządzenia z systemem iOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Gra została stworzona i wydana przez Yegora Sandulenko (InTrio Games) w marcu tego roku