3 x 10 GB dla klientów Orange z okazji letnich festiwali muzycznych

Orange uruchomiło dziś specjalna festiwalową promocję, w ramach której abonenci sieci będą mogli zgarnąć aż 30 GB danych internetu do wykorzystania za darmo!

Darmowe 30 GB dla klientów Orange w dniu festiwali muzycznych
Darmowe 30 GB dla klientów Orange w dniu festiwali muzycznych

Tego lata miłośników muzyki na żywo czekają aż trzy świetne festiwale i trzy promocje z darmowymi pakietami danych internetu mobilnego od Orange. Z tej okazji każdy, kto ma usługi mobilne Orange może odebrać darmowy pakiet po 10 GB w prezencie na każdy z festiwali, łącznie nawet 30 GB.

Pakiet w promocji „10 GB na festiwale” będzie można aktywować w czasie oficjalnych dni trwania każdego z festiwali, czyli:

  • 1-2 czerwca 2018 r. podczas Orange Warsaw Festival,
  • 4-7 lipca 2018 r. podczas Open’er Festival Powered by Orange
  • 17-18 sierpnia 2018 r. podczas Kraków Live Festival

Dodatkowo do oferty trafił także muzyczny zestaw: najnowszy Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem w supercenie.

Orange po raz jedenasty wspiera Orange Warsaw Festival. Sam Smith, Florence + The Machine, Dua Lipa i inni zagrają 1 i 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Open’er Festival Powered by Orange odbędzie się od 4 do 7 lipca na Lotnisku Gdynia – Kosakowo. Największymi gwiazdami będą tam m.in. Arctic Monkeys, Depeche Mode, Massive Attack i Bruno Mars. Trzeci festiwal sponsorowany przez Orange to Kraków Live Festival. Wystąpią tam m.in. Die Antwoord, Kendrik Lamar i Martin Garrix.

Przeczytaj także: Ze światłowodu w Orange korzysta już prawie 250 tys. klientów

Jak aktywować 3 razy po 10 GB w Orange za darmo?

Pakiety po 10 GB w prezencie na każdy z trzech festiwali, czyli łącznie 30 GB, może aktywować każdy, kto korzysta z usług mobilnych w Orange. Dotyczy to wszystkich klientów biznesowych i indywidualnych.

Z jednorazowego pakietu będzie można korzystać w dowolnym miejscu na terenie Polski przez 7 dni od momentu aktywacji. Będzie on wykorzystywany przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie czy usługami na kartę (nie dotyczy to planu biznesowego Firma).

Aby aktywować darmowy pakiet 10 GB, wystarczy wysłać w oficjalnych dniach festiwali (podanych powyżej, a pierwszy taki dzień to właśnie dzisiaj 1 czerwca) bezpłatnego SMS-a o treści FESTIWAL pod numer 80830.

Na jeden numer telefonu mobilnego podczas jednego festiwalu można otrzymać tylko jeden pakiet danych. W ramach pakietu danych można korzystać z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski przy ustawieniach APN: Internet oraz WAP. Pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia przez nas zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu powiadomimyPaństwa SMS-em. Pakiet ważny jest przez 7 dni od dnia jego aktywacji, a niewykorzystane środki z pakietu przepadają wraz z upływem jego okresu ważności.

Jak sprawdzić stan i ważność pakietu promocyjnego?

Stan i ważność pakietu można sprawdzić, niezależnie od posiadanej oferty logując się na swoje konto na orange.pl i w aplikacji mobilnej Mój Orange. Posiadając ofertę na kartę stan i ważność pakietu można sprawdzić także wysyłając SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901(koszt SMS-a 20 gr).

WAŻNE! Liczą się tylko SMS-y aktywujące promocję, które zostały wysłane w dniach festiwali! Osoby, które wyślą SMS-a przed startem danego festiwalu otrzymają wiadomość z informacją, że promocja rozpoczyna się w dniu startu festiwalu i należy ponownie wysłać SMS-a aktywacyjnego w oficjalne dni festiwalu.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji „10 GB na festiwale”.

Smartfon Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem w supercenie

Oprócz darmowych pakietów gigabajtów, klienci Orange będą mogli kupić najnowszy telefon Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem Huawei AM08 Bluetooth w zestawie za 0 zł na start i 58 zł miesięcznie w Planie Optymalnym.

Huawei P20 lite dual SIM + głośnik Huawei AM08 za 0 zł na start
Huawei P20 lite dual SIM + głośnik Huawei AM08 za 0 zł na start

Fani muzyki mogą zaopatrzyć się także w kolorowe akcesoria muzyczne Fresh ‘n Rebel i czerpać radość z muzyki jeszcze długo po letnich festiwalach. Przy zakupie dowolnego akcesorium muzycznego tej marki w Orange, każdy klient będzie mógł dokupić głośnik Slice Fresh ‘n Rebel za pół ceny.

Szczegóły oferty promocyjnej z Huawei P20
Szczegóły oferty promocyjnej z Huawei P20

Więcej informacji oraz regulaminy promocji znajdziesz na stronie internetowej Orange: orange.pl/view/festiwale.

źródło: informacja prasowa