Zobacz fanowską wersję zwiastuna serialu „The Witcher”

Z pewnością fani „Wiedźmina” nie mogą się doczekać serialu na Netfliksie, ale na otarcie łez mogą obejrzeć koncept zwiastuna przygotowany przez fanów (uwaga, to nie są oryginalne ujęcia z serialu!).

Koncepcja trailera serialu oryginalnego Netflixa pt. „The Witcher”

Wciąż niewiele wiadomo na temat postającego serialu Netfliksa pod tytułem „The Witcher” („Wiedźmin”) na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. W sieci trwa plebiscyt nazwisk typowanych do głównej roli Geralta z Rivii, wśród których typowani są między innymi: Michael Fassbender, Mads Mikkelsen, Tom Hardy, Tom Hiddleston, Alexander Skarsgård, Viggo Mortensen, Charlie Hunnam, Travis Fimmel i wielu wielu innych.

Mniejsze emocje budzi rola Yennefer, ale wśród nazwisk aktorek fani chcieliby zobaczyć np. Evę Green, Olivię Wild, Famkę Jannsen czy Megan Fox.

Póki co Lauren S. Hissrich, scenarzystka netfliksowego „The Witcher”, podgrzewa atmosferę na Twitterze i regularnie publikuje urwane informacje na temat prac nad serialem. Widzieliśmy już minirelację z prac nad scenariuszem do pierwszego odcinka oraz dowiedzieliśmy się, że 1. sezon „Wiedźmina” będzie składał się z 8 odcinków.

Premiera serialu planowana jest na 2020 rok i sporo jeszcze zobaczymy doniesień, fanowskich produkcji i koncepcji na temat tego jak ludzie wyobrażają sobie ekranizację największej platformy streamingowej na świecie.

Jednym z ciekawszych materiałów, które pojawiły się ostatnio w internecie jest fanowski trailer serialuopublikowany przez serwis Teaser Pro na YouTube’ie, w którym możemy zobaczyć Madsa Mikkelsena w roli głównej. Oczywiście nie są to prawdziwe ujęcia z serialu netfliksa, jedynie koncept przygotowany przez fanów na potrzeby fanów. Poniżej możesz obejrzeć co z tego powstało:

Sam serial, będzie dostępny w serwisie Netflix, po poniższym przyciksiem – póki co widnieje sam tytuł z opisem:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Teaser Pro