Zamiast Pokemonów łapiemy dinozaury w „Jurassic World Alive”

W nowej grze wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość pt. „Jurassic World Alive” możesz łapać własne dinozaury, które przechadzają się obok twojego domu i nie tylko.

Jurassic World Alive – gra mobilna AI

Jurassic World ma całkiem niezłą grę dla fanów dinozauru oraz filmu – w „Jurassic World Alive”, podobnie jak w przypadku Pokemon Go, gracze mają za zadanie upolować własne dinozaury, rozwijać je i toczyć walki.

W tym roku, w którym jurajski świat uderza do kin, wszyscy mówią o dinozaurach. Pojawiają się oczywiście także dodatkowe materiały i gry mobilne, które mają podgrzać premierę filmu.

Najnowsza gra inspirowana mechaniką gry Pokémon Go o nazwie Jurassic World Alive, ma bardzo podobne zasady do pierwowzoru, ale głównymi bohaterami są oczywiście dinozaury. Zasady są proste: wychodzimy na spacer, włączamy smartfona i szukamy dinozaurów, które najpierw należy upolować wirtualnym dronem. Trzeba odpowiednio wymierzyć wskazany cel na ciele dinozaura i wraz z precyzyjnym uderzeniem mamy większe szansę na złowienie wymarzonego gatunku.

Spróbowałem swoich sił i po dwóch sztukach zwierzyny można dojść do wprawy, ale mój smartfon rozgrzał się prawie do czerwoności – więc uważajcie na baterię, szczególnie w tak upalne dni!

Obejrzyj oficjalny zwiastun Jurassic World Alive poniżej i przygotuj się na złapanie dinozaurów!

Nie sądzę, abym grał w ten tytuł, ale jestem przekonany, że znajdzie swoich amatorów. Kto by nie chciał upolować przed domem T-rex albo inne raptory i obserwować go jak przechadzają się po ogródku? Wielu z nas dorastało na Parku Jurajskim w latach 90. i zbierało naklejki – teraz fala popularności dinozaurów może odżyć dzięki nowej technologii jaką są zaawansowane rozwiązania mobilnej rozszerzonej rzeczywistości (AI). Młodzi wielbiciele prehistorii mogą teraz zbierać swoich ulubieńców na smartfonie.

Teraz ta gra mobilna „Jurassic World Alive” daje nam możliwość obserowania dinozaurów w prawdziwym otoczeniu. Oczywiście twórcy (Ludia Inc.) udostępnili też płatną opcję, pozwalającą rozszerzyć możliwości i możliwość upolowania większej liczby stworzeń – trzeba tylko zapłacić ok. 45 zł na miesiąc…

Zrzuty ekranu z gry Jurassic World Alive
Zrzuty ekranu z gry (iOS)

Zawsze można też trochę pobiegać na świeżym powietrzu i spróbować upolować je za darmo. Grę możesz pobrać na urządzenia z systemami iOS i Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play