XCOM 2 i Trials Fusion to czerwcowe gry za darmo w PlayStation Plus

Wśród czerwcowych tytułów do pobrania w ramach subskrypcji PlayStation Plus znalazły się XCOM 2 i Trials Fusion a także Squares, Atomic Ninjas, Zombie Drive HD i Ghost Recon Future Soldier.

Czerwcowe gry w ramach PlayStation Plus

Lato jest tuż za rogiem – pora długich, leniwych wieczorów, jedzenia na świeżym powietrzu i przesiąkniętych słońcem rodzinnych wakacji. Mam nadzieję, że przygotowaliście kilka fajnych planów na nadchodzące miesiące, ale podczas biwakowania i ciesząc się pogodą, Sony nie pozwoli zapomnieć o konsoli PlayStation udostępniając kolejne gorace tytuły za darmo!

Kiedy pada deszcz lub słońce zachodzi (to bardziej bezpieczny scenariusz), będziesz potrzebować rozrywki w domu. Dobrą wiadomością jest to, że PlaysStation Plus nie da osobie zapomnieć i będzie oferować darmowe tytuły przez całe lato, wypuszczając nowe wspaniałe gry co miesiąc, więc niech spadnie trochę deszczu, żebyś mógł rozerwać się przed konsolą PS4.

od 5 czerwca 2018 roku, na członków PS Plus w sklepie PlayStation bedą czekały naprawdę niezłe tytuły. Dwa główne to XCOM 2 oraz Trial Fusion – czyli niesamowita jazda bez trzymanki na motorze od Ubisoftu.

Przeczytaj także: „Days of Play” powraca z 11-dniowymi rabatami i nową limitowaną wersją PS4

Do puli dołączają także tytułu: Squares, Atomic Ninjas, Zombie Drive HD i Ghost Recon Future Soldier.

XCOM 2

Po niszczycielskim ataku obcych, zbierz rozproszone siły ludzkiego oporu i ożyw ostatnią nadzieję ludzkości na zbawienie: radę XCOM.

Przekształć niewielki oddział partyzancki w doskonale wyszkolony i dobrze uzbrojony globalny ruch oporu XCOM – prowadź żołnierzy na polu walki, inwestuj w badania i rozwój oraz szkolenie nowych rekrutów. Poprowadź desperacki kontratak ludzkości w walce z opresją obcych.

Trials Fusion

Chwyć za kierownicę specjalnego motocykla crossowego i popisz się sztuczkami kaskaderskimi w najnowszej odsłonie serii Trials od Ubisoft.

Tu nie możesz po prostu przyspieszać na maksa – Trials Fusion wykorzystuje doszlifowany, realistyczny model fizyczny, wymagający finezji, rozwagi i mnóstwa treningu. Rozegraj tryb kariery, zmierz się ze znajomymi w trybie dla wielu osób albo zaprojektuj własne trasy, dzięki wbudowanemu edytorowi.

źródło: Blog Plastation EU – XCOM 2 and Trials Fusion are your PlayStation Plus games for June